Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Evvel az edzésterv (komolyítás...

Evvel az edzésterv (komolyítással) elérek vmit?

Figyelt kérdés

Tehát...16 F vagyok 180 magas.Lassan egy éve kezdtem az otthoni edzéseket.Az akkori 60 kilómmal reméltem, hogy komolyabb anyagi ráfordítás nélkül is lehetek eredményes.Igazam lett mivel felhíztam 73 kilóra, amiből most így a strandszezonra leadtam a zsírt és most 68 kiló vagyok és már eléggé jól formált.Az edzéstervem rendesen meg volt tervezve, de nem mindig tartottam be...Volt, hogy kihagytam, áttoszigáltam edzés napokat stb.V. nem csináltam elég gyakorlatot...Volt, hogy 10 perc volt egy edzés...A kajálásom napi 3 tojásban teljesíedett ki ill. amit még itthon találtam (Nem sok).Mivel az utolsó hónapban már nem láttam komolyabb fejlődést úgy döntöttem bekomolyítok az edzéstervbe.Amit most le is írok nektek, hogy hogyan képzelek el.Elolvastam a fegyencedzéést és azt fogom ötvözni az otthoni egykezes súlyzókkal végzett gyakorlatokkal.


Tehát:

/1.Nap (mell-comb)/

-3 sorozat mellre koncentrált fekvőtámasz.(Összezárt láb és a mellkasom lassan érinti a földet.Hátam egyenes....Ebből 20-30-at...

-Tárogatás egykezesekkel. 8 kiló van mindkét súlyzón.

Ebből 2 sorozat:2X10

Sajnos mellre más otthoni gyakorlatokat nem találtam...

-Guggolás (lassan) 20 kiló súllyal...

3x30

/2.nap:váll,hát,tricepsz/

bemelegítés:

megfogok a kezembe két 1 kilós tárcsát és ki tartom oldalra a kezem ameddig bírom...Ezután ha 3 percet pihenek fasza lesz a vállam.

Majd különböző fekvőtámasz variácók: http://www.youtube.com/watch?v=WYYi8zA4zAg >>>innen

Fejen állás falnál (2x30 mp)

2X20 Előre emelés váltott kézzel (8 kiló súllyal)

2X20 Válból nyomás felfele (8 kiló súllyal)

2X10 Állig húzás (8 kiló súllyal)


híd (fegyencedzésben az aktuális gyakorlat)


/3.nap-Bicepsz,has/

Koncentrált fekvőtámasz 3X-20-30

KOncentrált bicepsz (10 kg) (Több volt, de mivel a jobb karom sokkal erősebb lett, ezért inkább a balra megfelelő súlyt használok amíg "utol nem éri"

2X15 Karhajlítás állva (2db 10 kg súllyzóval)

3X5 Húzódzkodás (felhúzott térddel és teljesen kiengedettt karral)


Majd:A fegyencedzésből az aktuális lábemelés...

2X20 hasprés...


A gyakorlatok során végzett súlyokon csökkentettem és innentől inkább a teljesen szabályos végrehajtást részesítem előnyben.


A kajálásomat is rendbe szeretném szedni...Sajna nagyon kevés pénzem van...(Konditerembe is mennék ha megtehetném) de ötleteket adhatnátok, hogy mire menjen a tippmix pénzzem:)...


Alapértelmezetten 3 zojást tudok bedobni itthon:)


2011. jún. 5. 06:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bicepsznél kihagytam az állva bicepszezést 8 kg súllyal...2X10
2011. jún. 5. 06:50
 2/19 anonim ***** válasza:
16 évesen otthoni edzésnek jó ez, de lassan el kell kezdened konditerembe járni. Mondjuk én nem sok iskolát láttam ahol ne lett volna konditerem... Szóval nem nagyon értem ezt az otthon edzek mert nincs pénz kondira dolgot....
2011. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

mark86


a napi 3 tojás után nincs értelme tovább olvasni...

2011. jún. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

mark86


tippmix pénzből a hűtőt kellene telipakolni!

2011. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyébként ez tényleg vicces, hogy 16 évesen tippmixezik... ahelyett hogy enne normálisan és egészségesen élne...
2011. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez egy egyházi suli...Muterék erőltették rám...Nem hogy konditerem még tesióra sincs...A tippmix meg 200Ft/alkalom...Most akkor mond meg, hogy mi a különbség a fehérjék a tömegnövelők meg a konditerem költsége és-e között a 200 Ft között...
2011. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Oopps utolsó én voltam!...Nem tudom ezt hogy sikerült összehoznom:D
2011. jún. 5. 10:59
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg istent, hogy holnap mikor felkelsz legyél izmos.
2011. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na ennyit a segítőkészségről...Direkt figyeltem arra, hogy ne ilyen szöveget írjak "XDXDXD HOGY leszek izmos iszok tejet meg a nagymamám aszondta h vigyem ki a szemetet ez nem állít meg a növésben?"...Természetesen nem az egész napi kajám a 3 tojás...Egy kevésbé tehetős családból származom ami véleményem szerint egyre gyakoribb MO-n...1 éve edzek, tudom hogy az izom nem a fán terem.IDe tanácsért fordultam.Mert azt hittem, hogy vannak segítőkész emberek.Erre megkapom ugyanazt a hülyeséget mint a 12 éves hülyegyerek akinek Bélabá' azt mondta, hogy a csajok buknak az izmos pasikra?
2011. jún. 5. 11:13
 10/19 A kérdező kommentje:
Amúgy a vallási "nézeteink" hasonlóak.Csak még nem vagyok 18, hogy dobbantsak innen...
2011. jún. 5. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!