Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó így, vagy hogy lenne jobb?...

Jó így, vagy hogy lenne jobb? (adatok, kép lent)

Figyelt kérdés

17/L 156cm 45kg. képek:

[link]

[link]

[link]


Egészségesen étkezem, csak víz, szinte semmi édesség, mindenhez saláta, fehér hús, teljes kiőrlésű pékáru, hetente 40km bicajozás, napi pár km séta, sok lépcsőzés.

Minden testrészemmel meg vagyok elégedve, izmosak, csak a poci. Szerintetek elmegy, vagy milyen?

Milyen gyakorlatokkal érdemes feszesíteni a felülésen kívül? Főleg olyan ami be is vált nektek.


2011. máj. 26. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút belefér sztem:)...Nem szeretném ha a csajomnak jobb kockái lennének mint nekem:d
2011. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

VÉGREEEEE van olyan csaj akinek van fogalma az egészséges étrendről. Komolyan mondom, mérföldkő az oldal történetében.


Hát részedről a diéta többé kevésbé megvan, csak nincsenek mennyiségbeli adatok. Gyakorlatok: [link]


Az a gond, hogy ezektől nem ég le a zsír a hasról. Azt rengeteg aerob edzéssel tudnád elérni. Látom végzed is, csak itt az egyfolyában végzett aerob ami számít. Fél óra után indul be kb a zsírégetés, tehát több mint fél óra kell. Egyfolyában. Tehát nem a km-t méred, hanem az időt.


Ha meg izmot akarsz pakolni a hasra, akkor feljebb kell nyomni a fehérjebevitelt.

2011. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem a jelenlegi állapottal semmi gond nincs, szép lapos hasad van.
2011. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! Kedvesek vagytok:)

Sajnos sok velem egykorú/fiatalabb/idősebb lányt látok akik szörnyen néznek ki, hát én nem szeretnék olyan lenni. Van amit még néha én se merek felvenni amit ők hordanak. Rettenetes - és még ő van megsértődve ha furán néznek rá :\

Itthon az egészség az első, anyuék is így élnek és nevelnek, nincs üdítő,szörp stb max alkalmakkor. Ásványvíz, tea (cukor nélkül, citromlével) és a napi 1 pezsgőtablettás cucc van.

Szeretek így élni, 6évig lovagoltam és hiányzik a mozgás. Néha ezek sem elegek, viszont a tesiórát gyűlölöm :D

2011. máj. 26. 17:54
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy:)...Itt ugyanez a helyzet egy sráccal akit otthon a 300 ftos párizsilyükkel meg a 80 Ft-os szénsavas 2 literes szarrukkal tömnének:)...
2011. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

mark86


IMÁDOM A HASADAT! :DDD

2011. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 TOMAtm ***** válasza:
nagyon tetszetős.likeolom,pedig még csak 17:)
2011. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

mark86


amin szemből van fotózva az megaszexi! :)

2011. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszi :):)
2011. máj. 26. 18:23
 10/22 A kérdező kommentje:
Hűűh nem gondoltam volna hogy ennyire pozitívak lesznek a válaszok. Aranyosak vagytok :)(y)
2011. máj. 26. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!