Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjepor mennyire tudja...

Fehérjepor mennyire tudja elősegíteni az izomtömeg növekedést?

Figyelt kérdés

Elég gyors az anyagcserém, ezért elég vékony is vagyok. El akarok kezdeni kondizni (nem buddy builder akarok én lenni, csak egy kicsit izmosabb szeretnék lenni). Tesóm ajánlotta a fehérjepor fogyasztását edzések után. Ezzel gyorsabban lehet elérni a kívánt eredményt? Pl. 3 hónap alatt, heti 3-4 edzés mellett fehérjeporral látványosan meg lehet izmosodni?

17/f


2011. máj. 26. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
[link] ...ezt neked találták ki! Amúgy meg miaz a buddy builder?
2011. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mark86


edzés után gyorsabban felszívódik és olcsóbb mint a hús,semmi több! 3 hónap alatt semmit nem érsz el.

2011. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

úúristen. pedig direkt be-google-ztam h jól írom e o.O xD

*body builder

2011. máj. 26. 19:01
 4/12 anonim ***** válasza:

mark86


ja és csá Dávid!

2011. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TOMAtm ***** válasza:
a fehérjét építi be a szervezeted az izomsejtekbe.ha nincs miből építkezni,akkor nincs mit csodálni.a fehérjepor az izomépítő-kő,de ne számíts csodára!ez nem egy gyors folyamat, és nem sokat ér ha maga a táplálkozás nem megfelelő(minimum elégséges mennyiségű étel).
2011. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csá Márk! Honnan tudtad,hogy én vagyok?:D


Mrolympia

2011. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mark86


onnan,hogy ezt a mondatot a linkkel csak te szoktad használni! ;)

2011. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


A "buddy builder" az az ember, aki jó baráti kapcsolatokat épít ki, és figyel is rájuk!:D

2011. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miért van az, hogy benézek egy testépítős kérdésbe és szinte mindig a 'spanok' köszöngetnek egymásnak meg beszélgetnek ??? emailt használ a kultúrember, telefont aki nem ért hozzá, de egy messengert is fellehet telepíteni 2perc alatt...
2011. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mark86


ki mondta hogy kultúremberek vagyunk? a kérdezőnek nem tetszik majd szól! a magadfajta kultúrember meg jelzi a moderátornak...

egyébként most offoltál!

2011. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!