Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb küzdő sport?

Melyik a legjobb küzdő sport?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy legjobb küzdősport. Küzdősportok az alábbiak: ökölvívás, taekwondo, birkózás, cselgáncs (judo), kick-box, muay thai (thai box), brazil jiu-jitsu, kempo, az összes karate, wing chun, szumó, vívás, K1, MMA.


Ezek azok amik küzdőSPORTok, itt vannak szabályok és

versenyek. A többi stílus az vagy önvédelem vagy harcművészet. (persze vannak átmenetek is, mert például a karate az harcművészet és küzdősport is egyben.)

2011. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó köszi. Most már tudom ezt is. Majd akkor mást kérdezek.
2011. máj. 27. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom utcára szeretnéd hasznosítani. És gondolom olyat szeretnél amivel rövid idő alatt megtanulhatsz bunyózni. Ha ilyenre gondolsz megfelelő lehet a box, thai-box, MMA vagy bármilyen keményebb street-fighting felé orientálódott küzdősport. Menj el nézd meg az edzést, az alapján tudsz dönteni.
2011. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező nem kell mást kérdezned, kismillió hasonló kérdés van, ha megnyitottad ezt itt is pontosíthatsz..


1. hsz - elvileg a karate, tkd nem sport, bár van versenyzős sportos águk.

wingchunban nem tudom milyen szabályra gondolsz, az a wingchun amit én ismerek (ugyan nem testközelből) megvakít és 2 másodperc múlva még a torkok is szikánkosra van ütve, ha nem vigyáz valaki, szóval ez ritkán sport.


egyébiránt van egy ökölvívó srác, ő nem nagyon díjjazná hogy az ökölvívást a thaibox mellett emlegetik.

én harcművészeteket támogatom, de én abból indulok ki hogy jó mestertől tanulhatsz, ő azt látja hogy ezeknek nincsen hagyománya M.Országon és sz.arul oktatják. érdemes elgondolkodni ezeken.

2011. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A box és a birkózás a jó. A többi sz@r. Remélem, segíthettem. Szívesen.
2020. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!