Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzeni, testet építeni akarok,...

Edzeni, testet építeni akarok, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Megakarok változni, kívülről és belülről is.

16 éves vagyok 179 cm magas 65 kg.

Elég félénk srác vagyok, és néha ez miatt piszkálnak az iskolában. Volt egy lány akinek bejöttem, de pár gyerek telebeszélte a fejét, és mostanában rám se néz.

Nem a lány miatt csinálnám, hanem magam miatt.

Ha most májusban végén elkezdeném az edzést, akkor szeptemberben, látszana valami eredmény?

Ha elakarom kezdeni, hogyan fogjak hozzá?


2011. máj. 28. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem leszel kevésbé félénk, nem jössz be jobban a lányoknak, okosabb főleg nem leszel. Szeptemberig pedig kívülről sem fogsz változni túl sokat. Amúgy fogj hozzá úgy, hogy elolvasod body.builderen az alapismereteket, és akkor megspórolunk pár idióta kérdést.
2011. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
először is tedd rendbe az étkezésed, aztán keress egy jó edzéstervet, tarts megfelelő pihenőidőt és lassan, de biztosan látszódni fog az eredmény
2011. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!