Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telhet kellőképp...

Mennyi időbe telhet kellőképp "felerősíteni" a tüdőmet?

Figyelt kérdés
Hello 18/f vagyok és szoktam kondizni. 190cm 80kg vagyok .Viszont a futás nehezen megy, hamar kifulladok.Azt szeretném elérni hogy ne csak erős és kellőképp izmos legyek,hanem legyen azért állóképességem is (vagy hogy nevezik ezt..). Ha hetente futok 3alkalommal 1 órát az elég lenne ahhoz hogy később bírjak jól futni? ez nem akadályoz az izom növekedésében?
2011. máj. 30. 22:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg még az is kicsit zavaró a dologban, hogy imádok focizni és amikor arra kerül a sor hogy focizunk, akkor ott is hamar kidöglök .
2011. máj. 30. 22:19
 2/4 anonim ***** válasza:
1óra futás az kb 12km, szóval de az eléggé lebontja az izmokat.
2011. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor csökkenne az izomtérfogat,ha utána nincs újratöltve a szervezet kajával,vagy gyorsan felszívódó tápkieggel.

Uh a kocogás,vagy futás nagyon jó az állóképesség növelésére.De jó még az ugrókötél vagy a burpee-négyütemű fekvő is.

Pár hónap alatt jelentősen javulhat az állóképességed.

2011. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a futas hogybontana mar le az izmokat?xD

mellesleg megemlitenem hogy inkabb szalkas mint "dagadtizom"

barmelyik csajtol megkerdezheted..mert gondolom nem mark86-nak gyursz vagy a tobbi iylenfele netkiralynak...

2011. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!