Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom majd a fogvédőt...

Hogyan tudom majd a fogvédőt használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Arra lennék kíváncsi, hogy egy főzős vagy akár egy kétkomponensű 'zselés' fogvédőt hogyan tudnék használni, ha az alsó metszőfogam fele pótolva van, és nemtudom mennyire stabil, mert ugye kicsit rá kell harapni a fogvédőre amikor elkészítjük a fogunkra. Azt tudom, hogy a felső fogsorra kell helyezni a fogvédőt, de emiatt nem fog letörni a már említett fogam? Illetve lenne egy olyan kérdésem, hogy milyen fajta fogvédőt ajánlotok full contact sporthoz? Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. máj. 31. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A két komponensű kényelmesebb és ha kinyitod a szádat-amit küzdelem közben ne tegyél-akkor is fönt marad a fogsoron,míg a sima leesik.

A két komponensűre meg nem is kell erőből ráharapni,csak a szájban kell tartani kb 10 percig amíg megköt.

2011. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, akkor mindenféleképp kétkomponensűt fogok venni. Sokat segítettél, köszönöm.
2011. máj. 31. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!