Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 175 cm vagyok, és 85 kg. Elég...

175 cm vagyok, és 85 kg. Elég sok zsir van rajtam. Leszeretnék fogyni. Most kezdtem kondizni, de le szeretném közbe a zsirt adni. Van itthon futópadunk, kint nem szereetnék futni. Van külömbség hogy kint futok, vagy bent a futópadon?

Figyelt kérdés
Nemtudom rászedni magam, de bent simán van akaratom futni. Azt mondta egyik ismerősöm, hogy bent a futópadon nem lehet lefogyni . Nemtudom most hova tenni. Tényleg feleslegesen futok bent?
2011. máj. 31. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

mark86


ne fogyj,előbb tömegelj egy kicsit hogy legyen rajtad izom! (2 együtt nem megy)

tök mindegy hol futsz mert alapvetően az étrendeden múlik,arról pedig nem írtál!

de mondom:tömegelés!

2011. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Étrend : eddig úgy ettem,hogy 3 szor naponta,de akkor sokat :D És ezzel rontottam el... 3 óránként eszek most már,próbálok úgy hogy minél kevesebbet... Reggel kiadós reggeli,aztán laza 10 órai. Ebéd az normális,és délután már csak például egy kis leves,este pedig valami könnyü
2011. máj. 31. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

mark86


ezt olvasd át és mindent megtudsz!

[link]

2011. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Alapismeretek után heti 3 súlyzós edzés és edzés után mehet fél óra aerob. Más kint futni mint futópadon, de zsírégetés szempontjából megfelel a futópad. Tehát nem felesleges.

Aerob edzésről itt olvashatsz: [link]

Első az alapismeretek!

2011. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!