Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni. Jó ez a...

Leszeretnék fogyni. Jó ez a módszer? ( -> )

Figyelt kérdés

Van egy kondibérletem és hetente 4x járok. Van egy edzéstervem ami 3 napos és egy nap 3 dologra van felosztva: Bemelegítés :evezőpad; Erősítés: attól függ melyik nap; Futás; úgy futok,hogy 30 percet és 11 km/hval kezdem és 5 percenként 0,5 km/h emelek és így olyan 6 kmeket futok naponta.

Ezt most így intenzíven csinálom két hete és eddig 47 kmt futottam le. Az lenne a kérdésem,mikor siker leadnom azt a 34kgot kb? Ha folyamatosan csinálom így tovább.

A másik fontos kérdés,hogy mit egyek? Mert rendes középsulis diák vagyok,tehát kapok 10órait,eszek a menzán és edzés után meg eszek 1 sajtos croissantot és 1,5l Janát délután. Este pedig próbálok lefekvés előtt egy 1,5 órával hamarabb befejezni az evést.

Rossz ez az étrend? Kérlek segítsetek nekem.

(Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett)

Nagyon szépen köszönöm az értelmes hozzászólásokat,és hasznos tanácsokat!


16f


2010. márc. 11. 20:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* +3-4 kg-ot(leadni :) )
2010. márc. 11. 20:10
 2/11 anonim válasza:
Most mennyit akarsz leadni?:) am teljesen jó, a futás a legfontosabb, egyéb mozgás sem árt..!a kajánál meg figyelj oda a szénhidrátra KERÜLD AHOGY BÍROD(fehér kenyér, tészta, cukrok, cukros szar üdítők stb.)
2010. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
van egy kis pocakom és szeretném,hogy ha lenézek a hasamra akkor egyenes legyen(nem akarok pocakot és a csípőmről a hájat el akarom tüntetni!)és egy kicsi kockahasat összeszedni :D és mennyi időbe telhet? még egy hónap?:D talán?
2010. márc. 11. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:

34 kg túlsúllyal 11 km/ óra felett futsz? Hát ezt hogy csinálod?

Az már komoly sebesség, és neked ez csak az induló...

2010. márc. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kijavítottam,hogy 3-4 kg plusz súly a hasamon :D elírtam a kérdésben :D
2010. márc. 12. 07:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi. Azt nem vettem észre. :) akkor szerintem minden szép, minden jó, csak így tovabb! :)
2010. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kajával kapcsolatban: ha a menza már adott, az sokat ront a helyzeten, de így sem reménytelen. A reggeli szendvicsed legyen teljes kiőrlésű (az igazi az teljesen sötétbarna, és elég kemény), sok zöldséggel! A croassiont felejtsd el! Próbáld kihagyni a lisztes és cukros dolgokat. Helyette egyél joghurtot, de cukormentest keress! Gyümölcs is jó uzsonnára. A Jana megint nem az igazi, mert az is cukorral van ízesítve. Keress olyat, amire ez nem igaz. Pl a Szentkirályinak a grapefruitos ásványvize nem cukros. Hajrá! :)
2010. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. márc. 12. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:
a futás kardió mozgás és kardióval a büdös életbe nem fogsz leadni zsírt.AEROB MOZGÁS KELL NEKED EMBER DE NEM HISZEM EL HOGY MILLIÓAN LEÍRTUK A BODYBUILDER.HU-ALAPISMERETEK SZÖVEGET ÉS SZARNAK RÁNK
2010. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
futással erősítheted a lábad de az a térdedet tönkreteheti... nekem mind2 műtve van és már megvan az előjegyzésem a következő 2 műtétre... :s valóban inkább aerobikozz és irányított testmozgást végezz
2010. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!