Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a mellizmomat...

Polluxka kérdése:

Hogyan tudom a mellizmomat fejleszteni?

Figyelt kérdés
már egy csomó mindent olvastam róla és már több mint 1 hónapja kondizok és fehérjét szedek de sajnos nem úgy fejlődik a mellizmom ahogy én szeretném! az a baj h a fekvenyomásnál is én nem azt érzem h a mellemből nyomnám hanem a karjaim fáradnak el! mondták azt is h nagy súllyal kell keveset nyomni mert én tömeget akarok növelni a mellemre nem formálni! nagyobb tömeget akarok a mellemre és utána formálni csak nemtudom hogyan csináljam! esetleg van valakinek valami ötlete?
2011. jún. 2. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:

mark86


a nagy súllyal kevesebbet baromság!

piramisban menj fel és koncentrálj a melledre!

de kaja nélkül fejlődést ne várj!

2011. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted ezt a piramisban fel? elég sokat eszek csak én olyan típus vagyok h nem igen tudok hízni! 190 centi vagyok és 70 kg! vékony testalkatú! és igazából nemtudom h hogyan kéne csinálnom mert mondom amikor pl fekvenyomok akkor nem azt érzem h mellból nyomom hanem h karból!
2011. jún. 2. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Dolgoz magas ismétlésszámmal(4x 10-20 ismétlés).Azért fárad a karod mert túl nagy súllyal csinálod, így átveszi a terhelést a tricepsz és a váll.De a melledzés nemcsak a fekve nyomásból áll(tárogatás,ferde pados nyomás,áthúzás,tolódzkodás).És igen minőségi táplálék nélkül nincs eredmény. A piramis edzés: http://www.youtube.com/watch?v=HYO4tbvwaDk
2011. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! és te milyen étkezést ajánlasz? meg kb hány kilókkal csináljam ezt a piramist?
2011. jún. 2. 14:59
 5/9 anonim válasza:
A fekvőtámaszt ne hagyd ki az edzéstervedből!Nem helyettesíti a fekvenyomás.
2011. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben ezt értem! már csak annyit nem tudok h milyen súlyokkal dolgozzak és h mit egyek!
2011. jún. 2. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
nem ertem..nagyon jol hangzik ez a minosegi kaja cucc..de nem takar semmit..egyel ahogy szoktal..es fekvo eleg szerintem..marmitn ha nem akarsz ilyne pamela anderson melleket...
2011. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
valóban nem helyettesíti a fekvenyomás a fekvőtámaszt, mert a fekvőtámasz lósz@rt se ér kb, fekvenyomás meg igen.
2011. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mark86


szerinted te, aki nem érti a kaját,az izom miből épül??? vajas kenyérből hülye gyerek?

előbb engem küldtél kondizni,most én küldelek futni!

nem szeretném még egy kérdésnél meglátni hogy belém kötsz...

ha nem tetszik valami azt indokold,vagy írj privátot!

2011. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!