Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vasas box klubba 20 évesen...

Vasas box klubba 20 évesen felvesznek box múlt nélkül?

Figyelt kérdés
komolyan szeretném csinálni nem a hobbi edzésre járni, fiatalabb koromban karatéztam de ennyi
2011. jún. 3. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez már késő, barátom. Ezt előbb kellett volna, de miért hagytad abba a karatét? Ha most még a karatéznál, de mellette bokszolnál is, akkor egy komoly tudású bunyós lennél. Vagy K1-ezhetnél.
2011. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úgy tudom a K-1 csak nagy súlycsoportú harcosoknak való, velük foglalkoznak , 170 centivel 65 kiloval nem sok értelme lenne...
2011. jún. 3. 19:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ökölvívás is hasonló szitu, vagy a félnehéz vagy a nehéz súlycsoport éri meg profi szinten.
2011. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A hobbista edzésen is megkérdezik,hogy akarsz-e versenyen indulni és ha igen,akkor kicsit többet is foglalkoznak veled.

Ha meg már komolyabban nyomod/veszed simán átmehetsz/átraknak a versenyzők edzésére,mivel addigra te is az leszel.

Ez a felvesznek meg nem egészen tiszta.Odamész,köszönsz,fizetsz,edzel.Kezdőként meg miért edzenél a versenyzőkkel?

Nem vagy lekésve semmiről,amatőrben indulhatsz akárhány éves korig,meg amúgy is nincs az korhoz kötve,hogy szétveresd a fejed.

2011. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm valahogy így képzeltem el én is. Hát akkor megyek és "szétveretem a fejem". Te ott edzettél/edzel ott?
2011. jún. 4. 11:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Ucsó vok.

Igen.Jártam a Vasasba.

2011. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mér múltidő? Nem tetszett? A hobbisoknak tagdíj van vagy alkalmanként fizetnek?
2011. jún. 4. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem tetszett:).

Az ökölvívás szerintem a leghasznosabb küzdősport.

Alapvetően francia bokszolok,de tervezem,hogy visszamegyek heti 1-2 alkalomra ökölvívó edzésre is,csak nekem korábbi időpont lenne a jó,uh valószínűleg máshová fogok menni.

Van napidíj és van havi díj is.

2011. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A honlap szerint a hobbi edzés 7 órától van és hát igen nekem is jobb lenne ha kicsit korábban lenne. Vasason kívül szerinted még hol érdemes boxolni?
2011. jún. 4. 17:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy hely amit kinéztem,csak ha angyalföldi,újpesti vagy és nincs autód-bár még úgyis-eléggé messze van.

Viszont reggel 7től,2óránként indulnak ökölvívó edzések,egészen estig.

Ez az.

[link]

Van egy hasonló edzőterem Újpalotán,ahol egész napos az edzés,de annak még utána kell járnom.

2011. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!