Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrás előtt vagy után egyek?...

Gyúrás előtt vagy után egyek? És hány órával előtte vagy utána egyek illetve mit? Érdemes beszerezni boltból fehérje turmixt vagy ilyesmi dolgokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
edzés előtt 2-1,5 órával teljes kaja edzés után azonnal turmix ( gyors ch: 1g/tskg gyors fehérje: 0,5g/tskg ) Ha dextrózt használsz 50g nál többet nem ajánlok. És turmix után 30-60 perccel teljes étkezés. Én így csinálom, és teljesen jól működik egyenlőre :)
2011. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Mitre a válasz : én rizst csirkével zöldséggel szoktam. Bár sokan azt mondják edzés után lehet kicsit szemetebb kaját is enni ( krumpli tészta stb )

Remélem nem írtam blödséget

2011. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen jó amit írtál
2011. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen az első kommentelő jól mondja..Én is így csináltam/om..

ja csak azzal a külömbséggel, hogy én elötte és utánna is nagyon kalória dús kajákat ettem fehérje nélkül. 9 hónap alatt 15 kg plussz.

2011. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És megmondanád, hogy miért edzettél, ha nem ettél utána fehérjét? Nem érzed f.szságnak, hogy tápanyagfelvételre készteted a tested, de nem adsz neki tápanyagot?
2011. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt nem mondta hogy 15kg plusz izomban... :)
2011. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. jún. 13. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!