Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy baj ha ezt folytatom?...

Nagy baj ha ezt folytatom? Vagyis befolyásolja?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni mrá tavaly óta. és msot jöt ela pillanat h kiprobáljam a creatin szerencsére sokat fogytam szálkásodtam alakultam és már felül látszik pár kockámis szépen alakulok. és a creatin ph-xet szedem. és nagy baj ha mellete dohányzok néha sajnos nemtudok leszokni :S
2011. jún. 7. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

mark86


jobb lenne ha nem cigiznél,a "néha" amúgy is tökmindegy.

ha néha szívod akkor viszont nem vagy rászokva tehát az lehet a baj hogy nem akarod abbahagyni. és?

ha most azt mondom hogy 89%-ban rontja a teljesítményedet leteszed? nem a sportot befolyásolja hanem az általános egészségi állapotodat. ha cigizel az még nem zárja ki az edzést,csak nem sok értelme van szívni. neked kell eldönteni mit akarsz....

2011. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mark86


én is kérdezhetek?

a kreatint szálkásítás alatt használtad?

2011. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát én inkáb nem szálkásitok inkáb már izmot szeretnék felhozni. szálkisatani ugg szálkásitottam h sok fehérhét ettem és heti 2-3 szor futottam 1 órát v felet. emelett persze edzettem sokat.
2011. jún. 7. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!