Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy befolyásolja ez az edzést?

Hogy befolyásolja ez az edzést?

Figyelt kérdés
Az éjszaka horgászni voltam nem aludtam egy percet sem 9 re értem haza ma edzés napom lenne 9 kor lefeküdtem elaludtam egészen 5 ig (am. erőemelő vagyok) és most azt fontolgatom h. érdemes e leedzeni ma vagy csak több kárt csinálok mint hasznot,igazából az a baj h. ebben az évben még nem nagyon hagytam ki edzést meg az előzőkben sem nagyon max a 3 év alatt 2-t kb szóval csak nagyon indokolt esetben hagyom ki sztetek ez az? vagy eléggé ki van pihenve az izom azért egy edzésmunkához és nem fog visszafejlődni meg kiégni miatta?
2011. jún. 26. 17:23
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
inkább az lenne a gond h 'még alszik' az izomzat.mire feltöltöd energiával addigra este lesz.
2011. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad akkor menj. Ha csak a tudat gátol akkor menj.
2011. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem hát olyan 7-8 felé gondoltam h. elkezdem még most megkajálnék ilyenek aztán esetleg bedobok egy novát lehet msot h. jobban menjen és tényleg ne legyen baj
2011. jún. 26. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
nem válaszolni szeretnék meg kicsit off lesz, de az élet két legértelmesebb hobbiját/időtöltését választottad: horgászat és erőemelés. csak gratulálni szerettem volna!;)
2011. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!