Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha küzdősport mellett fehérjéz...

Ha küzdősport mellett fehérjézek, azzal lehet hasonló eredményt elérni mint a kondizással?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen szinten űzöd a küzdősportot! Ha profi szinten bár azt kétlem akkor nagy body builder nem leszel! Ha csak ilyen hobbiszinten akkor természetesen persze!
2011. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fehérjézel? Úgy látszik túl sok ütést kapott már a fejed.
2011. jún. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TOMAtm ***** válasza:
nem hinném h sok értelme lenne,annyit úgysem eszel turmixból h látszódjon,amennyire meg szüksége van a szervezetnek azt meg valószínű beviszed sima kajából.szerintem minimális eredménye lenne.
2011. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem látszana. amit felhasznál a szervezeted valszeg így is beviszed. a küzdősportok nem használnak maximális izomterhelést--> izomnövekedés illetve erősödés nem OLYAN nagy. azokhoz spec. gyakorlat kell.

viszont gyorsabban regenerálódhatnál, tehát nem volna éppen rossz ötlet.

2011. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közel sem. Én is hasonlóképp csinálom, edzés után nyomok egy adag turmixot, és bár pár év alatt, viszonylag jobban nézek ki, nem ér fel egy konditermi edzéssel. (pár hónapig nem volt edzésem, lementem hát konditerembe, és rendes étrenddel a konditeremben a testemen több változást értem el, mint egy évnyi küzdősport edzéssel.)
2011. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bizony, ez így van. én.. szerintem egész életemben harcművészetet tanultam, és közel nincs olyan testem mint aki pár évet komolyabban testépített.
2011. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!