Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka van 5 perced...

Rubint Réka van 5 perced tornái hatékonyak feszesítés céljából? Természetesen ez nem 5 perc mozgást jelent, hanem nekem olyan 25 perc szokott lenni. Pár hete kezdtem, többet egyelőre nem bírok. Ja és 30-40 percet szobabiciklizek egy héten 2-3szor.

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen csinálod (minden második nap valamelyiket), akkor igen.
2011. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy héten 5-6 nap megcsinálom őket. Akkor úgy jó? Kb. mennyi idő után várhatok eredményt? Nem vagyok dagadt, nem fogyni szeretnék, csak feszesíteni magam.

Köszi a választ!

2011. jún. 9. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:

mark86


nem zavar hogy nem ez volt a kérdés,de leírom az igazat.

sz.rt se ér.

2011. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mark86 : Próbáltad már - vagy csak osztod az észt? (Mert szerintem az utóbbi!!!)


Én 54 évesen, (úgy, hogy elötte soha sem sportoltam,) plusz 15 kg túlsúllyal kezdtem el heti 3-4-szer, fél év alatt 10 kg-mal vagyok könnyebb, a derekam 14 cm-rel vékonyabb, a csipöm 10-zel, a combom felsö része 6-tal, a térdem felett 5-tel. Ezt ezzel értem el, mégha szerinted nem is ér semmit.

Kedves kérdezö, ne add fel, és hamarosan látszik az eredmény - nekem egy hónap múlva már volt változás.

2011. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 WhiteLabel ***** válasza:

Aki életében nem sportolt semmit annál nyílván könnyebben jön a változás.

Én se tartom semmire ezeket a tv előtt ugrálós marhaságokat.

2011. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mark86


nem próbáltam. nem is kell,ugyanis nem kell az összes hulladék marhaságot kipróbálni,ha tisztában vagy vele mik a feltételei az izmosodásnak,fogyásnak,feszesedésnek. ennyi.

2011. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként kedves utolsó előtti válaszoló, ez pont nem a tvben ugrálós kategória...
2011. jún. 10. 20:33
 8/8 A kérdező kommentje:
mark86, ha ennyire képben vagy, adhatnál tanácsokat, az ilyen kevésbé jól informáltaknak, mint én.
2011. jún. 10. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!