Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két hónapja hetente 4-5-ször...

Két hónapja hetente 4-5-ször 60 percet szobabiciklizek. Ezen a héten meg olyan lusta vagyok, hogy menni is alig birok. Ez tavaszi fáradtság vagy mi van velem?

Figyelt kérdés
Az összes mozgásom, hogy a kutyával este elmegyek sétálni kb. egy órát. De ilyenkor is csak vonszolom magam. Miközben futhatnék is vagy mehetnék biciklivel. Mi van velem? Lelkiismeret furdalásom van, amiért msot szüneteltetem a sportot. De tényleg nem birom magam rávenni. Fog ez változni?
2009. márc. 26. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hány éves vagy és ffi vagy nő. "Karbantartasz" vagy fogyni is szeretnél?
2009. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
34 éves nő vagyok és fogyni szeretnék. Ennek van köze a lustasághoz?
2009. márc. 26. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha két hónappal ezelőtt nem sportoltál rendszeresen, és főleg ennyit, akkor elkélpzelhető, hogy most besokallt a szervezeted, plusz ehhez adódik a tavaszi vitaminhiány (aminek egyik tünete a fáradtság), ezért vonszolod csak magad. Amíg ennyire kivagy, csökkentsd az adagod, de én azért nem hagynám el teljesen. Pl. 60 perc helyett fél óra? Könnyebben ráveszed magad, ezt tapasztalatból mondom... Nem vagy egyedül a "csak mozognom ne kelljen"-érzéssel:) Fel a fejjel, menni fog ez:!
2009. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!