Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kicsit fogyni,...

Szeretnék egy kicsit fogyni, ez mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Sajnos csak hétvégente tudok bicózni (péntek , szombat , vasárnap esetleg meg hétfőn) ha ekkor minden nap 1szer lenyomok kb 3/4ed órát az mennyire használ , ja és ha melegebb lesz akkor szeretnék futni , este mennyire jó a futás? Am nem fogyni szeretnék , hanem szálkásítani , mert a súlyommal semmi gond sőt tökéletes (186 magas vok és 84-85 kg sztem ez jó) . Tuddtok ajánlani hogy miket lehet enni? ( azt ne mondjátok csak hogy iylen pont olyan porral , meg zöldséget gyümölcsel , mert az nekem nem kaja ha csak ezt eszem , gyümölcsel elvok de át nem egész nap csak azt, a zöldségeket meg annyira nem is szeretem)
2009. márc. 20. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy zsírt szertnél leadni? A bicikli aerob mozgásnak jó a futás nem annyira célravezető, inkább gyaloglás. A lényeg az étkezésen van: Semmi cukor és liszt. Vedd ki az étrendedből a "szemét" kaját. Magas fehérjetartalmú húsok, rizzsel. A zöldség nem ártana. Reggeli: zabpehely.
2009. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A biciklizést mennyire kell megtolni hogy jó legyen a fogyihoz? Mármint tekerjem neki mint a félőrült agy csak lightosan ?
2009. márc. 20. 19:29
 3/3 anonim válasza:
Én szerintem a futás is jó de azt minimum 1 órát és csak kocogni!a biciklizés is nagyon jó ötlet de én szerintem a teljes cél elérése érdekében dombnak tekerjél a lejtőket pedig kerüld! és az étkezés is nagyon fontos én is csak azt tom ajánlani mint az előttem válaszoló de annyit hozzá raknék hogy késő este ne egyél! és próbálj úgy enni hogy 1 nap sokszor de keveset azt hiszem így van :):D! de persze az is fontos hogy étkezés után mozogj egy picit remélem valamennyit én is tudtam segíteni ;)!!!!!!
2009. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!