Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám vastagítani a...

Hogyan tudnám vastagítani a vállamat és a karomat? (lány)

Figyelt kérdés

Nagyon vékonyak a karjaim és csontos a vállam. Eleve vékony vagyok, de ez a terület az, ahol túlságosan annak tartom magamat. Nem tudom van-e valami olyan súlyzógyakorlat, amelytől kicsit vastagabb lehetnék itt? Főleg a vállamra nem tudom, hogy milyen gyakorlatot végezzek (akár súlyzó nélkül is).

Köszönöm

21/L


2011. jún. 10. 16:56
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
evezéssel erősítheted mindkettőt,és vastagodni is fogsz.
2011. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó igen azt elfelejtettem hozzátenni, hogy olyan gyakorlatot mondjatok, amelytől nem dolgozódna le az amúgy is kis mellem :) tehát olyan kéne, ami a mellizmokat nem veszi igénybe (sajnos az evezés meg pont olyan..)
2011. jún. 10. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] <-- itt lehet válogatni a gyakorlatok közül
2011. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

örülj neki hogy vékony vagy..-.-

csotos váll?minden nő álma.

2011. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kis erősítéstől nem fog lemenni a melled akármit is csinálsz.
2011. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

14:59-nek üzenem:

Elismerem, hogy jobb vékonynak lenni, mint ducinak, kövérnek de nekem ugyanaz a problémám, mint a kérdezőnek. Nagyon vékony vagyok és utálom magam, mert minden ruha csak lóg rajtam,(szinte alig bírok vásárolni) nem érzem jól magam a bőrömben. :(( Én a nyáron nagyon sokat szeretnék mozogni (futni, súlyzózni, leg magic-ezni,röpizni,tollasozni), talán őszre lesz vmi változás..


Súlyzózni már elkeztem, nekem úgy a a legjobb, ha nyújtott karral felemelem teljesen a fejem fölé, hogy összeérjenek a súlyzók. Mindennap 30-at csinálok meg belőle, és érzem közben a vállizmamat is :))

2011. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Olyat tényleg semmiképp nem akarok kipróbálni, ami mellizmokat is mozgat, mert tényleg félek, hogy ez a kis mellem is eltűnne (hiszen a mell szerkezetét tekintve nagyrészt zsír).


Viszont látom, hogy nagyon sokféle súlyzógyakorlat van, amit ha csinálok, talán elérem a kívánt hatást :)

2011. jún. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!