Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz milyen fülhallgatót...

Futáshoz milyen fülhallgatót ajánlanál ami nem esik ki?

Figyelt kérdés

A Sony MDR-W08 nézegettem, de nem tudom hogy kapni e még, a vaterán láttam egyet de az használt és a világvégén van.


Valami hasonló kéne ilyen slim pánttal...


tippek?


2011. jún. 12. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet kapni, legalábbis 1 éve még láttam média marktba, de szerintem még ezek jók: [link]

[link]

Nem a márkára, hanem a típusra gondolok. Szóval ilyen gumis, illetve ilyen "csatolható"

2011. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabadtéri futáshoz nem ajánlom az elsőt, mert teljesen zajszűrős, és balesetveszélyes lehet ha nemhallassz meg egy autót, babakocsit, biciklist stb.. A második típus a jó, amit rá tudsz akasztani a füledre :)
2011. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja, csak a ráakasztós lerázódik szerintem.

Valaki nem fut esetleg mit használ?

2011. jún. 12. 19:04
 4/4 anonim válasza:

Én Pioneer fülre akaszthatósat használok,és nagyon jó!Az Auchanba vettem,majdnem 3000 ft-ért,de volt 500ft-os fülre akaszthatós is.Lehet hogy az is jó,nem tudom.

Auchan,nagyobb Tesco,ezeket ajánlanám szétnézni ha van rá lehetőséged

2011. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!