Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kombinálni a...

Hogyan lehetne kombinálni a kettőt?

Figyelt kérdés

A szóbeli után el akarok kezdeni gyúrni. Májusban már mentem párszor, de a sok tanulni való miatt abbahagytam. Akkor ittam " ROX 78 " kiegészítőt!

A lényeg. A jöv héten ismét el akarok kezdeni kondiba járni, és futni is szeretnék.


1. kérdés: Futni a kondizás előtt lenne érdemes vagy után???????? PL: 9 kor nyit a kondi és ha előtte érdemes akkor 7:30 kor mennék futni a folyópartra (4km), majd 9 re kondiba. Ha utána akkor dél fele mennék. TÖMEGET AKAROK NÖVELNI, ÍGY IS BELEFÉR A FUTÁS ?



2 kérdés: A ROX 78 vaníliás-barackos kiegészítőt a kondizás előtt, alatt vagy után szokták inni ? Mindenki mást mond. Valaki mondja h előtte kell, vmi meg utána. Mikor érdekes ?



ADATOK: 19/F/185CM/69KG

TÖMEGET AKAROK NÖVELNI, MERT ALIG VAN RAJTAM IZOM. EGY SZÓVEL: GYENGE VAGYOK.


2011. jún. 16. 18:07
 1/3 TOMAtm ***** válasza:

akkor ne futkossál mert az aerob mozgás gyorsítja a krotizol termelődést(az bontja az izomzatban tárolt fehérjét) és lassíthatja is az anyagcserédet ha nem eszel eleget.

ha tömeget növelsz akkor sok kajálás,rendes edzés(nem túledzés!!),sok pihenés,és tápkiegek kellenek.

mi a f*szom az a rox 78??igyál proteinturmixot reggel és edzés után mindenképp.a dextróz is jó megoldás edzés után és reggel is,de ezzel csak óvatosan,mert inzulin rezisztancia alakulhat ki! ezt nem irják ide az okosok,pedig fontos.ha az edzés utáni dextrózos turmixod után álmos,fáradt,dekoncentrált leszel ne idd,hanem egyél rendes kaját.

2011. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2011. jún. 16. 18:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor marad az edzés. Úgy írja, hogy edzés után kell inni és utána félórával kell enni. Így jó ?
2011. jún. 16. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!