Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha izmosabb lesz a lábam...

Ha izmosabb lesz a lábam akkor gyorsabban is fogok tudni futni és sprintelni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemfeltétlen
2011. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pusztán attól, hogy izmosabb lesz a lábad nem leszel jobb sprinter. Ez sokkal összetettebb dolog, nem csak kimenni aztán ami a csövön kifér nyomatni.
2011. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
EZ A TÉMA ENGEM IS NAGYON ÉRDEKEL MERT KARATÉZOM ÉS FOCIZOM ELÉG JÓ SPRINTER VOK ÉS ÉRDEKELNE HOGY LEHETNÉK MÉG JOBB VKI ÍRJON PRIVIT PLS AKI ÉRT HOZZÁ!!
2011. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj nagyon összetett, magadtól nem tudnád elvégezni, ha elmondanám se nagyon, rengeteg féle szökdelés, futótechnikai gyakorlat, és kell erőnlét is valamennyi, ami alapozó edzéseket követel meg. Legegyszerűbb lenne elmenni egy közeli atlétikai klubhoz. Persze ingyen ott se fog veled foglalkozni senki.
2011. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mert a gyurosok se futnak mind gyorsan sőőt.
2012. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akinek amilyen ha gyorsabban szeretnél futni akkor azt kell fejlesztened hogy mennyire tudsz sokat lépni ha erősíted azzal csak azt éred el hogy hosszab ideig vagy képes futni nem vagyok szakértő de megfigyeltem
2018. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!