Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyorsabban futni? Hogyan?

Gyorsabban futni? Hogyan?

Figyelt kérdés
1500 m-t kellesz lefutni minél gyorsabban, és azt szeretném kérdezni, hogy tudnék gyorsabban futni? Sajnos futni nm tudok eljárni, akkor mit csináljak? MIlyen gykorlatokat? Kérlek ne azt mondjátok, hogy járjak el mégis futni. Ma voltam, de ma tudtam utoljára menni, és 1000 m-nél már megálltam, mert egyszerűen nem bírtam tovább. A helyes levegővétel már megvan, nem is szúr az oldalam. Ha betenném fülhallgatóval a kedvenc számom, talán az kicsit elterelné a figyelmem?
2011. szept. 23. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ezt csak futással lehet fejleszteni. És futni bárhol lehet, nem csak sportpályán.
2011. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyorsabban szeded a lábad,és máris gyorsabban futsz.
2011. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Offthewall ***** válasza:
nincs benned megfelelő kitartás ne haragudj :) A zene is segíthet elterelni igen, de sok nem múlik rajta 1 ilyen távnál. Ezt kb. 4-5 perc alatt le kéne zúzd. De hogy gondoltad, a futóeredményedre majd röplabdázással gyúrsz? Vagy wakeboardozással? Igenis járj el futni, és az adott tempóban minden nap nyomj le 100 méterrel többet. Vagy tűzz ki 1 időt, pl. 1 perc, vagy 5, 10 perc, és azalatt fuss le amennyit tudsz, de tényleg hajtsd szét magad. Aztán ismételd meg 1 nap pihenő után, tehát 2 naponta, és jegyezd fel az eredményeket. 1 bizonyos szint után pl. használhatsz bokasúlyokat, táplálékkiegészítőket is, segít majd a cipő is... de az még neked nagyon-nagyon messze van ahogy elnézem tehát az edzés-technikád és a hozzáállásod a gond. Keress valami futótársat akivel motiváljátok egymást, még ez lehet 1 opció.
2011. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én kb 5-6 ezer métert futottam le fél óra alatt ha növeled a távot akkor gyorsabb tempót is fogsz majd bírni én ezt tapasztaltam és kitartás elszántság kell sajnos abbahagytam egy ideje de most vissza szeretnék állni és sokfajta sportot űzni:)
2012. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WYSITAS válasza:
döntsd egy kicsit előre a csípődtöl felfele a testedet és fuss gyorsan
2017. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!