Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dohányzás nagyon lassítja a...

Dohányzás nagyon lassítja a tömegnövelést?

Figyelt kérdés

Napi 4-6 szál cigit szívok, edzős napokon 0 - 1 szál (heti 1 doboz kb).

Az étrendem megfelelő, elég a ch és a fehérje is, tervezem a cigi letevését, nyáron futni fogok, régen az segített, de most konkrétan az érdekel, hogy nagyon lassítja-e a tömegnövelést (étvágyam van), és ha igen, akkor hogyan tudnám ellensúlyozni.

Rengeteg C vitamint szedek (zöldségekben is, és napi 2 pezsgőtablettás), B6 vitamint is szedek, anélkül nem lenne étvágyam cigi mellett.


2011. jún. 18. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mark86


a mennyiség p.csa azonnal tedd le én napi 2 dobozzal szívtam és sikerült.

Le kell sz.rni hogy lassítja-e,ne ezért hagyd abba hanem mert az életet rövidíti.

LEGYÉL FÉRFI ÉS DOBD EL A G.CIBE!!!!

Sok sikert!!!

2011. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, tudom, hogy meglepő de egyszer már letettem a még tervbe sem lévő gyerekek miatt, most már le is szeretnék szokni, edzéssel jól tudom helyettesíteni, de azért a kérdésre is válaszoljatok, hogy min változtassak addig.
2011. jún. 18. 17:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mark86


azon hogy hagyd abba most.

nem tudok jobbat,hátha majd valaki segít...

2011. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Napi 4-6 cigi, edzésnapon 0-1 cigi NEM RÁSZOKÁS ! Semmi. Kár ezen gondolkodnod, ekkora mennyiség nem befolyásolja. Én napi másfél doboz mellett is rengeteget ettem. A leszokás jót tesz a tömegesítésnek, mivel pótcselekvésből enni szoktak, de ez nálad nem fog jelentkezni, mivel nem szoktál rá.
2011. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Pontosan mennyi C-t szedsz? Mert azt tudnod kell, h 1 szál kb. 50 g C-vitamint tesz semmissé. Szal ameddig leszoksz, mindenképpen elég sokat kéne bevinni belőle, h ne csak azt érd vele h éppenhogy ellensúlyozza a cigit, hanem azért az előnyös hatásai is jöhessenek.
2011. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1szál 50g C-t tesz semmissé az lehetetlen, (legalábbis ha tiszta vitaminról beszélünk).

amúgy 2000mg-ot naponta, + még hozzá jönnek a zöldségek, azokat nem tudom számolni, és 2x 150mg pezsgőtabletta)

2011. jún. 18. 21:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen gondolom csak elírtad, 25-100mg c vitamint 'tehet' semmissé, utána olvastam.
2011. jún. 18. 21:08
 8/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a cigi miatt szedek ennyi vitamint, hanem mert eléggé kapós voltam a herpeszre és mióta 1000mg felett szedek, nem újul ki. De már eltértünk a tárgytól, köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 18. 21:11
 9/12 TOMAtm ***** válasza:
f*sznak dohányzol,kapnál az árán egy vödrös proteint havonta,és az látszik is nem csak a tüdőszűrőn.
2011. jún. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
erre nincs egyértelmű válasz.nyilván nem tesz jót az izomzatnak sem,mint ahogy az egész szervezetet rongálja.én is csak azt tudom írni,mint mark 86,hogy tedd le,mert a dohányzás nem fér meg a sporttal.ezt tudomásul kell venni,és kész.
2011. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!