Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem a tömegnövelést?

Hogyan kezdjem a tömegnövelést?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. 1 évet kondiztam durván. 11hónap biztos. Azt akarom kérdezni, hogy ha látványos eredményt akarok elérni akkor mit kéne egyek? Tisztában vagyok vele, nem lehet zsírosat meg ilyeneket de még is hülye vagyok hozzá. Nem akarok ilyen szálkás sovány maradni. Gondolkoztam a tömegnövelőkön is de szerintem egy stabil étrenddel is elérem amit szeretnék. Tudnátok nekem segíteni? És ha tömegnövelőt vennék, milyet? Nem értek nagyon hozzá. :S Kondizással jóban vagyok, a fogalmakat ismerem is de ezzel hadilábon állok. Igazából eszek mindig jóformán még sem hízok. 186 cm és 59 kg. :S
2011. júl. 21. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

google:tömegnövelő étrend

edzés után turmix

2011. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TOMAtm ***** válasza:
úgy hogy egyél annyit mint a disznó,este is.
2011. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Turmix alatt mit értesz?
2011. júl. 21. 21:10
 4/11 A kérdező kommentje:
Attól nem csak zsíros leszek? mondjuk én annak is örülnék:S
2011. júl. 21. 21:12
 5/11 bix ***** válasza:
miért ne zsírosodnál? több kalóriát kell bevinni mint amennyit elégetsz egész nap. ha ez nincs meg, és mellé elég fehérje akkor sehova se jutsz normálisan.
2011. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na öregem, napi fél kiló hús, fél kiló rizs, edzés után turmix, és napközben 2-3 fehérjeturmix + darált zabpehely.
2011. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ja csak mondom:


A zabpelyhes fehérjének kib*szottul szar az íze, de ne érdekeljen!

2011. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de ettől nem fog elhízni?
2011. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
DE! azért mondjuk hogy kib@szott kövér legyen mindenki...
2011. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bix ***** válasza:
el fog tőle hízni. de csak neked. el ne mond senkinek. ha svarci könyvét megveszed és az első pár oldal második betűjét összeírod akkor kijön a titka. "párizsis kenyér, vastagon vajazva"
2011. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!