Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szemes szteroidot mikor?

Janee91 kérdése:

Szemes szteroidot mikor?

Figyelt kérdés
Stanozlol kúrám lesz első kúrám de nagyon nem kérem a tipikus hozászolásokat h káros stb. Arra lennék kíváncsi, hogy kaj elött vagy után vegyem be mivel vannak amiknél a felszívódást rontja ill. javítja gyógyszereknél és hát ez is az.Köszönöm előre is az értelmes hasznos válaszokat.
2011. jún. 21. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor én szedtem a Danabolt, azt tanácsolták hogy kajálás után vegyem be, mert előfordulhat hogy bélpanaszokat okoz. Egy idő múlva új rendszert csináltam és úgy mond éhgyomorra (legalábbis 1-2 órával azután hogy ettem) szetdem be. Nem tapasztaltam semmi változást, nem volt bélpanazs vagy ilyesmi. Szerintem nem befolyásolja a felszívódást, hogy kaja előtt vagy után veszed-e be. Egyébként a Stanazolol jó kis cumó, egyik 'legbarátságosabb' tablettás szteroid, de én azt mondom, hogy inkább költsd a pénzt kajára :)

2011. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TOMAtm ***** válasza:
teljesen mind1,a májon igyis ugyis áthalad.annyi hogy 9 óra kb a z ürülési ideje tehát a szemek közt kb 8 óra kéne h legyen(ha 10 mg egy szem).
2011. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Szerintem a Stanazolol 5 mg, persze ha nem kamu cucc...
2011. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bix ***** válasza:
van 10 milis is, más hogy azt nem szokták javasolni, mert többször van felütve mint nem.
2011. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat kaja megvan lég szép pénz van rá költve nyugi :) súlyom is 110kg szóval ideje 1 kúrának.

Amúgy meg van 2-5-10mg-os kiszerelésben jah és ez most ami van eredeti pár gyerek verseny előtt tolta és semmi víz meg ilyesmi nem volt. Volt aki le se vezette és megmaradt de gondoltam utána 20-30 napig nolvadex de viszont van itthon brutal anadrol meg scitec estro block szerintem ennyi elég levezetni.

2011. jún. 21. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:

ez a sport az egészségről szól ugye?

akkor te mi a lóf@szért csinálsz most olyat ami káros?

gondolom nem mr olympiára készülsz, akkor k@rvára felesleges.

2011. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pedig kezdtem csodálkozni h nem szól be senki. Azt nem tudtad hogy az idegeskedés és beszologatás káros az egészségre?Amúgy meg ha ilyen profi vagy akkor te biztos jobban tudod hogy csak a MR.Olympiára kell cucc mert hát más versenyen mindenki tiszta az olympiára is csak bevesznek 4-5 szem danabolt és már nőnek is 140kg-ra.

Zsenike

2011. jún. 23. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele! Gyökerek sajnos mindenhol vannak!

Egyébként meg az a jó hogy csak 1 ember szólt be, amikor én kérdeztem erről minden második válasz valami okoskodás meg bepofázás volt...

2011. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz az együttérzést :D Amúgy meg általában azok írják ezt be akik már vagy rég nyomják vagy semmit se és még idő kell míg rádöbbennek h maradnak ugyan azok akik voltak és nem jutnak 1ről a 2őre .
2011. jún. 26. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!