Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdenék el kicsit...

Most kezdenék el kicsit szálkásítani meg kicsit kigyúrni magam és a kérdésem hogy hogy kezdjek neki? Mit változtassak, mire ügyeljek gyúrás közbe.

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok mint például így nem szabad alkoholt innom meg hasonlók dolgokra vagyok kíváncsi...heti hány alkalommal járjak le a kondiba...

a válaszokat előre is köszönöm


2011. jún. 22. 16:44
 1/2 TOMAtm ***** válasza:
0%
miért ne szabadna alkoholt innod?én simán benyomok esténként 2-3(8-9) üveg sört.igaz én már nem gyúrok,de még mindíg jól nézek ki,van egy kis hasam is de 30 fele az ember megengedhet ennyit.
2011. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaja...annyi belefér....azt hallottam hogy az alkoholtól össze esnek az izmok...de nem nagyon értek hozzá....tegnap voltam is és elég jól érzem magam...kis izomlázzal :D
2011. jún. 23. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!