Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szimulátorból valós versenyaut...

St.man kérdése:

Szimulátorból valós versenyautóba ülés, valamint szponzor keresés lehetséges?

Figyelt kérdés
2 éve szimulátorozok, és vannak elég jó eredményeim,valamint fiatal is vagyok, így már többen mondták, hogy valós autóban is ki kéne próbálni magam, de sajnos eddig pénzhiány miatt ez nem sikerült. Hogy kéne elkezdeni, a szimulátorozásból sikerülhet szponzort találni, esetleg próbáljak be egy-két tesztet és azután könnyebben jönne a szponzor, vagy hagyjam az egészet,mert csak szezon után jönne szponzor?
2011. jún. 25. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy szponzor foglalkozna veled. Szerintem kiröhögnének. A versenyzéshez sok pénz kell ráadásul a szponzorok azt támogatják akin látják hogy jó reklámot csinálna.
2011. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
veszel egy trabit ami épp hogy működik, hegesztetsz bele bukókeretet és indulsz dzsumbujda versenyeken...
2011. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Különben milyen szimulátor? :D Need for Speed?
2011. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Aki komoly szinten autóversenyzik,az már 6 éves kora óta gokártozik,és vezet.Így kiröhögnek sajnos...
2011. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azért köszi...

Amúgy Live for Speed, iRacing, és netkarPro

2011. jún. 25. 10:57
 6/17 A kérdező kommentje:
Amúgy pedig, Michelisz Norbi tökéletes példa arra, hogy a szimulátor nem ,,csak egy játék", ő is ott kezdte, és most már a WTCC-ben versenyzik. http://www.youtube.com/watch?v=v4_EbxDLIbU
2011. jún. 25. 11:01
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát azért... A gépen én még nem találkoztam játékkal ahol lefulladhattál, pedig könnyű megcsinálni...
2011. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
180al mész hajtűkanyar felé visszaváltasz kettesbe gázt mint a szimulátorba, csak hopp leégett a kuplung...
2011. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
"A gépen én még nem találkoztam játékkal ahol lefulladhattál" Akkor mi nem ugyan azzal ,,játszunk".. :)
2011. jún. 25. 11:13
 10/17 anonim ***** válasza:
én live for speedel játszottam, hogy fulladtál le?
2011. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!