Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szimulátorból valós versenyaut...

St.man kérdése:

Szimulátorból valós versenyautóba ülés, valamint szponzor keresés lehetséges?

Figyelt kérdés
2 éve szimulátorozok, és vannak elég jó eredményeim,valamint fiatal is vagyok, így már többen mondták, hogy valós autóban is ki kéne próbálni magam, de sajnos eddig pénzhiány miatt ez nem sikerült. Hogy kéne elkezdeni, a szimulátorozásból sikerülhet szponzort találni, esetleg próbáljak be egy-két tesztet és azután könnyebben jönne a szponzor, vagy hagyjam az egészet,mert csak szezon után jönne szponzor?
2011. jún. 25. 10:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"180al mész hajtűkanyar felé visszaváltasz kettesbe gázt mint a szimulátorba, csak hopp leégett a kuplung..."


Hát ha te ilyenekkel próbálkozol, akkor az nem szimulátor, ha egy komolyabbal (pl.: iRacing) megpróbálsz egy ilyet, ott is azonnal annyi a kuplungnak. Félreértelmezitek, én nem csak szimulátorral mentem eddig, vezettem valós autót is, nem Need for Speedezek, és vágom hogy mit lehet egy valós autóval, és mit nem..

2011. jún. 25. 11:15
 12/17 A kérdező kommentje:
Ki kell kapcsolni az automata kuplungot ;)
2011. jún. 25. 11:15
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet... de nekem csak két pedálos pad + kormány van így kicsit érdekes lenne.
2011. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ne haragudj kedves kérdező az offért, de azt szeretném kérdezni hogy ez most videójáték, amit kontrollerrel irányítasz? Vagy rendes szimulátor, és látod hogy mi történik a pályán? Kérlek ezt magyarázd meg, elkezdett érdekelni a dolog! :)
2011. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Üdv! Rendes kontrollerrel, 900 fokig forgatható kormánnyal és rendes szimulátor, így van. :)
2011. szept. 14. 17:32
 16/17 petii96 válasza:
Hello! Olvastam a topicot és én tudnék neked adni pár tippet az elindulásban, ha megadod a facebook címedet vagy valami ilyesmidet.
2012. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó tippjére kíváncsi lennék:)Valami azóta sikerült?
2013. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!