Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak simán edz az ember,...

Ha csak simán edz az ember, különböző tömegnövelők, és szerek nélkül, és ha abba hagyja az edzést, egy idő után "összemegy"?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak aki szed valamit annál tapasztalható?
2011. nov. 17. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

én edzettem, de semmi szert nem toltam..

aztán kimaradt 1-2 hónap és kezdtem kiesni a formából..

kg-t nem vesztettem sokat max 2-t, de azért jobb ha edzek, mert akkor még jobban is érzem magam.

2011. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkire vonatkozik. Ha nem használod az izmaidat, leépülnek. Persze nem két hét alatt.
2011. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a tömegnövelők tápanyagok! ha nem stimulálod az izmokat vagyis nem edzel,vagy megvonod a megfelelő mennyiségű tápanyagot az izmaid eltűnnek.
2011. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zakathol ***** válasza:

A tömegnövelő, fehérje etc csak simán tápanyagok. A bennük lévő dolgokat ugyanúgy megtalálod a húsban, rizsben, kenyérben, túróban... Így azok használata nem eredményez "más fajta" izmokat.


Ha nem edzel, a tested leépíti a nem használt izmot, mivel a fenntartása sok energiát emészt fel.

2011. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!