Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok?

Milyen sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nem azért szeretnék mozogni mert elhízott vagyok, egyszerűen csak valami pörgős sportot szeretnék. Valamilyen fajta táncot vagy küzdő sportot. Labdaérzékem nincs sok... Olyan sport kéne amit ilyen korban is érdemes lehet kezdeni. Az ötleteket előre is köszönöm^.^
2011. jún. 27. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányok nagy része mostanában Kick Box révén akar fogyni, szerintem te is próbáld azt, így legalább lesz társaságod. Dicséretes az elhatározásod, és ha nem hagyod abba 2 hónap után, akkor jutalmad nem marad el. Sok sikert!
2011. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha szeretsz táncolni akkor annál jobb sportot nem találsz, a hip hop-ot ajánlom vagy annak valamelyik típusát. Nagyon jót tesz fizikailag és lelkileg is.
2011. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küzdősportban nem vagyok nagyon otthon, táncban szerintem is a hip-hop, vagy most van ez az új divat, a zumba, azt is kipróbálhatod.
2011. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2011. jún. 28. 21:03
 5/5 anonim válasza:

szerintem ne zumbázz, nagyon rossz :D

küzdősportban attól függ milyen durvaságút akarsz,mehetsz akár mmazni, thai-boxolni, thai-kickboxolni, kickboxolni stb..

talán az mma a legjobb szerintem ;)

ha a küzdősportok érdekelnének jobban, akkor írj nekem egy privátot és segítek :)

2011. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!