Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha másnap nem...

Mit tegyek ha másnap nem tudok lemenni edzésre?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha szerda este menni akarok bulizni(ugye minimum 4ig ott leszek) és csütörtökön reggel 8ra kell mennem edzésre és nagyon kemény edzésem lesz ezért nem akarok menni mit mondjak szerintetek az edzőmnek?(betegség kilőve most jöttem vissza betegségből) és nem egyszerű átbaszni az edzőt valaki valami tuti tipp?
2011. jún. 27. 20:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ne menj bulizni.
2011. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én nem tudom megérteni miért fontos az a buli annyira?!

Egyszerűen menj és kész a bulizásnak semmi haszna nincs

az edzésnek viszont annál több.

2011. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De nagyon van kedvem és elakarok menni...:S
2011. jún. 27. 20:17
 4/21 A kérdező kommentje:
valaki valami hasznos tipp?
2011. jún. 27. 20:19
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
igazad van menj akkor bulizni, a sportot meg hagyd inkább a fenébe :) ÖRÖKRE
2011. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
úgy gondolom ez a leghasznosabb válasz amit tudunk neked adni
2011. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
de tényleg nagyon ritka alakalom hogy elmenjek bulizni és ezt szüleim nem is ellenzik mert tényleg nagyon ritkán járok és nem drogozok nem cigizek alkholt sem fogyasztom nagy mennyiségben ha elmegyek bulizni tényleg csak h. éppen jól érezzem magam... és most hívtak nincs kedvem kihagyni se az edzést és a bulit sem..
2011. jún. 27. 20:21
 8/21 anonim ***** válasza:
de gondolkozz már ember. a sport rovatban kérsz segítséget ahoz h hogyan verd át az edződet??
2011. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Lány vagy?:D Mert én olyankor mindig aztmondom h menstrualok és felallni sem birok a fajdalomtol..:"D:"D:"D ha fiú akkor...valami rokon jön látogatóba külföldröl egy napra, valakit korházba kell kisérned, bezártak a házba, megkell várnod a vizvezetékszerelőt mert anyad nem lesz otthon viszon nincs viz.
2011. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
jó de az edzőm egyeltalán nem örülne neki ha megtudná h. bulizni megyek szüleim viszont nem ellennzik 1-1 alkalmat és szüleimet nem érdekli hogy mit mondok az edzőmnek. ez a baj és nem akarom meg mondani mert tényleg egyhétig nem kell mennem edzésre :( és ezt viszont nem akarom.
2011. jún. 27. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!