Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formálni, zsírt égetni de nem...

Formálni, zsírt égetni de nem izmosítani?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni a combomból, de nem szeretném ha vastagodna az ("esetleges") izomtól. Milyen otthon is elvégezhető gyakorlatokat tudtok?
2011. jún. 29. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Diétázz... diéta nélkül nem fogsz tudni fogyni, arról nem is beszélve, hogy nincs helyi zsírégetés.


Ha igazán vékony lábakat akarsz akkor nagyon, nagyon hosszú egyenletes tempójú futás a tuti. Vagy ülj be egy tolószékbe és koplalj, akkor is vékony lábad lesz.

2011. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
diéta. de ne hidd hogy egy kis mozgástól annyira izmos leszel.. én is ebben a hitben voltam sokáig. minden nap ministepperezek és heti 5x aerobikozom. a lábam nem let vastag csak szép szálkás formás. mellette diétázom is persze így a háj is eltűnt. mivel többizmom van több zsírt is égetek. szóval ne az izomtól félj hanem a hájtól. a hájtól vastag a lábad. láttad már a futók lábát??? szálkás izmos, de nem vastag.
2011. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Formálni

Ezt nehéz definiálni,mert nőknél ez 1000 dolgot jelenthet.

Az izmoktól lesz formás az ember egyébként.

Zsírt égetni

Diéta és edzés.Otthon csinálhatod-ugrókötél,4 ütemű fekvő,kocogás,bicaj.

Nem izmosítani

Ha kalóriadeficites a diétád,akkor képtelenség,hogy izomtömegben nőj.

2011. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a diéta eredeti jeletésével használatos: kiegyensúlyozott, csökkentett kalóriabevitelű étkezés. Ha megvonod pl. a szénhidrátokat magadtól, elsőek az izom épül le. Nem tudom, hány éves vagy, de lábat vékonyítani a monoton nagy időintervallumú alacsony (zsírégető ) pulzusszűmú mozgáso kívül torával is lehet.


Próbálj meg terpeszbe a lábadra ráhajoli, egyik másik lábfejhez ki, belül garantált. Oldalt fekve emelgesd a fentebb lévőt, oldalt, illetve a derekadnál garantált, hason fekve emlegs a lábaidta fel, a fenekedre hat. Háto fekve emlegesd a lábad egyenként, majd párosával-az egész lábadra végig hat. Fiatal koromba vettem egy 2 számmal kisebb farmert, és egy hó alatt beletornáztam magam, reggel persze úsztam is. Ne egyél a reggeli edzés előtt, akkor jobban égeted a zsírt.

2011. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat :)
2011. jún. 30. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!