Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindenképpen érdemes fitness...

Mindenképpen érdemes fitness teremben is edzeni ahhoz, hogy izmosan csinosak legyenek a lábaim és a fenekem?

Figyelt kérdés
Itthon edzek. Hetente 6 napot, de van olyan, hogy minden nap, napi szintem kb 40-60 percet, változó. Főként a popsimra és a lábaimra, vagyis először lábak, majd popsi, és mini stepper(20-30 perc), a végén pedig kicsit a hasamra, a karomra, a hátamra a vállamra, de ez max 10 perc és van hogy kimarad. Ha nőiesen izmos szeretnék lenni szükséges a konditerem is? Az alakommal nincs gond, csak kicsit ellustultam, de nem vagyok se vékony se kövér.
2009. márc. 27. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy izomtömegben fejlődni tudj először is tisztában kell lenni azzal, hogy hogyan nő az izom. A túl gyakori edzés nem segít sőt ront a helyzeten, ugyanis nem hagysz elég időt arra, hogy izmaid regenerálódjanak. A heti 6 nap egy kezdőnek sok. A konditerem azért jobb mint az otthoni edzés, mert sokkal több gyakorlatot tudsz megcsinálni, ott pl vannak gépek is. A legfontosabb dolog azonban az izomtömeg növelése szempontából a megfelelő táplálkozás e nélkül mindenféle komolyabb fejlődés elképzelhetetlen. Ha az összes izomcsoportot megmozgatod jobb eredményeket érhetsz el. Kerress a google -ben egy NŐI edzéstervet, mert a női kissé más mint a férfi.
2009. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!