Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek egy thaibox-...

Mi a velemenyetek egy thaibox-os lanyrol? :D

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es mar tobb mint 1 eve uzom ezt a sportot. Nagyon szeretem de szerintem sok fiu ezt furanak tartja. Fiuk titeket zavar ha egy lany fiusabb sportokat uz?
2011. júl. 1. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért tetted a Társadalomtudományok és bölcsészet kategóriába, mert sejtetni akarod, hogy nem csak ütni tudsz, de eszecskéd is van hozzá. Ha eltaláltam, akkor kedvemre való az ilyen típusú lány. :D
2011. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem baj, így bátrabban visszaszólok annak aki belémköt, mert a csajom úgyis lezúzza. :D
2011. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna :D
2011. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A bölcsész srácok biztosan nem szeretik :D

Eleinte én is biztos félnék neked hátat fordítani

2011. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

eltudom képzelni ex-pasiodat


megtámadnak 3-man és a párod fogja a táskát mig a fogukat kivered :D

2011. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre. Thaiboxos lány? Pontosan két dolgot tudok mondani róla.


1, Vonzódik a küzdősportokhoz, és azok egyikét rendszeresen űzi.

2, Lyuk van a lábai között, mellkasán van két domborulat, csak x kromoszómái vannak, ülve/gugolva pisil stb.


Mindezektől függetlenül lehet okos vagy buta; szép vagy csúnya; magas vagy alacsony; kedves vagy bunkó; szexuálisan vonzó vagy taszító; jószagú vagy büdös; vonzó vagy taszító; húséges vagy qrva; őszinte vagy kamuzó; jellemes vagy szaaralak, szóval bármilyen.


Zavar?

Nem zavar. Élni, és élni hagyni! Mégcsak párkapcsolat sem múlhatna ezen, legalábbis nálam.

2011. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Évfordulót nem elfelejteni XD
2011. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!