Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek egy thaibox-...

Mi a velemenyetek egy thaibox-os lanyrol?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es mar tobb mint 1 eve uzom ezt a sportot. Nagyon szeretem de szerintem sok fiu ezt furanak tartja. Fiuk titeket zavar ha egy lany fiusabb sportokat uz?
2011. júl. 2. 12:22
 1/8 anonim válasza:
100%
nem
2011. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha harcművészetet tanulnál, még erős is lehetnél (ugyan annyi energiával)

az sosem gond, ha sportos vagy, és nem egy elhízó anyakoca akarsz lenni :)

2011. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TOMAtm ***** válasza:
100%
énis dijjazom.sok mostanában a tunya dög aki azthiszi h ha felteszi a pucsítós csücsörítős képeit a fbookra akkor húdejól néz majd ki,meg mindenki el lesz ájulva tőle.én többre tartok egy szerényebb lányt aki sportol,mint egy dejólnézekkilájkolj-t.
2011. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D kosz a valaszokat :)


:)))) XD hat igen :P en is ellustultam kicsit nehany honapja :))) :P meg is latszott rajtam mivel felszedtem nehany kilot :D de az utobbi idoben nagyon belehuztam es kezdek megint a regi lenni XD most 53 kg vagyok es 163 cm

2011. júl. 2. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:

bizonyara nagyon jol a"ll az a 163cm es 53 kilo.

komolyabban pedig: a tajbox az egyik legjobb sport(szerintem) la"nyoknak alap fittseghez.

es PDA-rol nehez irni...

2011. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, sőt még plusz pont is, hogy valaki ilyen nem éppen könnyű sportot űz. :D


Aki meg furának tartja az olyan is.

2011. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem zavar ha de ehhez ismerni is kell nem azért választom a csajt mert vmit sportol
2011. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
amugy az a fajta lany vagyok aki kemeny tud lenni ha kell, kiall magaert, meg tudja vedeni magat, nem hisztizik ha letorik egy korme :)) de viszont adok is magamra es szeretem a noies cuccokat, magassarku, szoknya, csini ruhak stb :D
2012. ápr. 16. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!