Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiuk mi a velemenyetek egy...

Fiuk mi a velemenyetek egy olyan lanyrol aki thaibox-ol?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es mar tobb mint 1 eve uzom ezt a sportot. Nagyon szeretem de szerintem sok fiu ezt furanak tartja. Fiuk titeket zavar ha egy lany fiusabb sportokat uz? amugy az a fajta lany vagyok aki szeret sportolni es igazi orokmozgo :)))) ..de viszont imadok szorakozni is es szeretem a csini noies rucikat :D nem is tudom hogy irjam le magam :))))) 2 az 1ben xD :))))
2011. júl. 18. 13:16
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
kicsit sem zavar, sőt! Legalább nyugodtan nézhetjük az Ong Bak akárhányadik részét a nyáladzós filmek helyett:)
2011. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
huuu azt nagyon birom :D :X
2011. júl. 18. 13:22
 3/33 anonim ***** válasza:

jah, az OngBak főszereplője jól tolja a kabodzsai Bokatort, meg az akrobatikát. bírom én is.


leány, a tájbox egyáltalán nem fiús, viszont biztos hogy jobb kondit ad mint egy fittness vagy ilyesmi, magam részéről én lányoknak szoktam ajánlani! szóval jó, hogy Te csinálod.

2011. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Rezko92 ***** válasza:
Miesha Tate, Gina Carano. MMA szabályrendszerben tolják és félelmetes erejük és technikájuk van, sokkal inkább ök, mint egy 190cm magas 50kg-os modell aki 6után nem eszik :D.
2011. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
A Gina Carano-val jómagam is szívesen földharcolnék (pláne, ha mindketten ruha nélkül vagyunk). XD
2011. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
Erről a Tekken jut eszembe. :D Szerintem tök sexis ha egy lány küzdősportot űz. :) Én pl Kendo-zom és Iaido-zom. Csak így tovább, hidd el bejön ez a srácoknak.
2011. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
az MMA az mar egy kicsit durva sport :P edzesekre meg eljarnek de nem hiszem hogy bevallalnek egy meccset XD :))))
2011. júl. 18. 20:57
 8/33 Rezko92 ***** válasza:

Kedves kérdezö, akkor tessék egy kis motiváció http://www.youtube.com/watch?v=yP9dRUtsbaU&feature=related

:D

2011. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
auuuch..... :)))) szep volt :P
2011. júl. 18. 21:54
 10/33 anonim ***** válasza:
ez a "baj" a sportolókkal: nem tompítanak mielőtt gerincre vágnák őket.. el sem tudja képzelni, hogy szilánkosra törhetnének a nyakcsigolyái.
2011. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!