Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Győrben a Zumba fitness...

Győrben a Zumba fitness mennyibe kerül? Kezdőknek mikor van edzés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 21:39
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, h. még aktuális-e a kérdésed. Nézd meg ezt az oldalt: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__.. A kérdést nem én tettem fel, de én válaszoltam rá. Egyedül az utolsó hozzászólást írta vki más. Én azóta is a Fitt Lady-be járok, úgyh. ha bármi kérdésed van, akkor írj nyugodtan. Egyébként nincsen külön kezdőknek, külön haladóknak csoport a zumba esetében. Bármikor be lehet kapcsolódni. Nálunk a csaj, aki tartja, mindig megkérdezi, h. vannak-e újak. Szokott lenni 1-2 mindig. Első alkalommal lehet, h. kicsit bonyolultnak tűnik, és nehezebben megy, de hamar belejön az ember.
2011. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]

Én Kovár Annamáriához járok szerdánként, pörgősek az órái, kedves mindenkivel ;)

12/L

2011. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kedves utolsó! Ez a BBMMK-ban van? Mennyibe kerül?
2011. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, szerdánként ott van, és 1000ft/óra, a 10 alkalmas bérlet 800ft. Ha drágának is tűnik, úgy tekintve, hogy:

tükrös terem, fűtött, a tanárunk is jó fej meg minden, megéri ;)

2011. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!