Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tömegeléskor...

Lehetséges, hogy tömegeléskor nem hízok meg?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja tömegelek és nem tűnt el a kockahas és még zsír sem jött fel.(Voltam testzsír százalékot méretni)

Az étrendem nagyon rendben van, napi 6-8x eszek, pontosan kivan számolva a f/ch/zsír. Napi 10 óra alvás megvan. Heti 4-5x edzek osztott edzéstervvel.Edzés előtt L-karnitint iszok energizálás szempontjából(tudom h zsírégető is de az étrendem nem olyan) ill. 2 hete már kreatint szedek(creator). Napi 10 km-t futok. Előre is köszönöm a segítséget és elnézést a butaságokért.


2011. júl. 4. 10:41
 1/2 anonim válasza:

napi 10kg futás után, nem kell meglepődni, ha nem jön fel zsir, de izmot se várjál...

l-cartinin nagyon felesleges, energizálás szempontjából hot blood és társai aminek van is hatása..., de inkább a tejsavó fehérje/tömegnövelő és multivitamin készitménybe nyomasd azt a lét.


Am 1 hónap után ne várj csodákat :D, a testzsir milyen módon méretted, tolómérő?

2011. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TOMAtm ***** válasza:
most nálam is ezvan.annyit eszem mint egy ló,igaz én nem nagyon tudok aludni ennyit,talán 5-6 órákat szoktam.viszont edzem,szedem a kiegészítőket és beálltam 98 kg on.de már vagy jó 2 hónapja.arra gondoltam h alacsony az ösztrogénszintem,ezért nem jön fel kg(hozzátenném h csúcsot nyomtam pénteken,vastagabb és teltebb vagyok mint általában sokkal,feszül rajtam az összes XLes póló).de kg ban nincs változás.ezmiez már?
2011. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!