Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A cigi és a sport nagyon üti...

A cigi és a sport nagyon üti egymást?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, dohányzom. Épp diétázom, de szeretnék elkezdeni futni. félek hogy mennyire bírná-e a tüdőm, de nem akarom letenni a cigit. Nagyon üti egymást a kettő? muszály lesz letenni vagy akár így is lehet futni? De nem vagyok durva dohányos, olyan napi 4-5 szál megy kb.
2011. júl. 5. 05:26
 1/8 anonim válasza:
az durva ....szerintem le kel tened a cigit vagy egy nap 1-szál oszt kész szerintem nem bírná a tüdőd a futást .......
2011. júl. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A cigi nagyon visszahúzza a teljesítményt. Napi 4-5 szál pár év múlva egy egész doboz lesz, hidd el. Jobb lenne elhagyni és teljesen leszokni róla. /Bőven elég mások füstjét szívni/
2011. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez nem vagy vagy kérdés. azért, mert cigizel, még sportolhatsz, legalább enyivel enyhíted az ártalmakat, amiket okoz.


Nyilván szarabbul bírod majd az edzéseket, mert a tüdőd tele van kátránnyal.

2011. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen le kell tenni, mert szar a tüdő kapacitásod, mert edzetlen vagy és cigizel. Ha annyi akaraterőd sincs, hogy letedd a cigit, holott ismered a hatását miből gondolod, hogy a rendszeres futáshoz lesz? Könnyű valamit elhatározni, meg el kezdeni is, de folyamatosan csinálni már nem olyan egyszerű.
2011. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mark86


Napi 5 szál azt jelenti hogy nem vagy rászokva! minek szívod??? Mi lenne ha 2 dobozzal szívnál?

Tedd már le még azt se mondhatod hogy nehéz mert ez kocadohányos szint...

Nem a sport miatt kell abbahagyni,hanem azért mer tök égő.

Én rendesen rá voltam szokva (2doboz piros marlboro) és le tudtam rakni. http://www.youtube.com/watch?v=3WO1UDVNMFM

2011. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nyílván jobb lenne dohányzás nélkül, de mellette is lehet sportolni. modjuk biztos hogy nem fogsz sokat bírni, de azért csináld! én is egy fél évig dohányoztam, kb ugyanúgy tudtam edzeni, csak a tüdőm bírta rövidebb ideig!


mark86, már megint Bunny-val fárasztod a népet?:D

2011. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mark86



nem bunny a lényeg....

2011. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Nekem van olyan barátom aki durván 4 éve cigizik (13 éves kora óta) és mégis imád futni. És rendszeresen szokott is futni.
2011. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!