Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, ha egyszerűen...

Mit sportoljak, ha egyszerűen semmi sem megy?

Figyelt kérdés
Elhíztam a gyógyszertől és nem szeretnék koplalni. De futni is max 100 métert tudok, a víztől félek, alig 20 kilót bírok csak el. Bármit megtennék, hogy megszabaduljak a sörhasamtól (egyszer-kétszer azon is gondolkoztam, hogy csinálok házilag zsírleszívást, csak utána diliházba kerülnék, ha túlélném a procedúrát), de a sport nem megy.
2011. júl. 6. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor diétáz.
2011. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Testépítés.

Ha 10 kilókat fogsz emelni, akkor 10 kilókat fogsz emelni. Ha elkezded a rendes étrendet, hamar tapasztalni fogod, mire képes a tested rendes tápanyagbevitel mellett! A kulcs a táplálkozás! Sokkal jobb a teljesítményed, ha ez megfelelő.

Lepucolhatod magadról a zsírt, sőt kidolgozott külsővel rendelkezhetsz. Képes vagy rá, ha igazán szeretnéd!

2011. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy az nem nagyon megy. Mostohaanyám is ezzel próbálkozik, ő súlyosan el van hízva, de semmi. Rögtön vissza is hízza az egészet, ha nem figyel oda, mert szerinte a sport hülyeség. Meg amúgyis szeretnék sportolni, de alig megy valami.
2011. júl. 6. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha cikinek tartod, hogy gyenge vagy vegyél otthonra egy fekpadot meg egy pár kézi súlyt, állíthatóakat. Meglátod, így is fejlődni fogsz!
2011. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 escrogar ***** válasza:
nem gyógyszertől híztál el, hanem túl sokat ettél, míg szedted a gyógyszert. edzés, és normális étrend. senki sem Usain Boltként vagy Ian Thorpe-ként kezdte...
2011. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Amikor szedtem a gyógyszert, teljesen normálisan ettem, és fokozatosan híztam.

Mondjuk mostanság felhagytam a reggelivel, mert nem mindig van itthon normális kenyér. Mostohaapám meg szeret rám veszekedni, ha másik kaját eszek az otthoni "szemét" helyett. A mai napig nem érti meg, hogy gyűlölöm a disznóhúst.

2011. júl. 6. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Súlyzózz!
2011. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 escrogar ***** válasza:
a gyógyszer játszhatott a pajzsmirigyeddel, és a szerinted normális étkezés már valójában sok lett a testednek.
2011. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor fogsz csak lefogyni,ha kikerülsz az otthoni mérgező légkörű életkörülményeidből.

Vagy,akkor ha belátod az olyan kijelentések rosszindulatú voltát,hogy "a sport hülyeség".

Amíg ilyen felfogású emberekkel laksz-élsz és el tudnak nyomni,esélyed sincs a változásra.

2011. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!