Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testosteron Enantát (Galenika)...

Testosteron Enantát (Galenika) melyik a "jó" vétel? Az égettet feliratu ami kicsit domború vagy az amiről "könnyen" lekaparható a felirat? Mind kettő kék feliratu!

Figyelt kérdés

vagy k@rvára mindegy mivel a felirattól fugetlenül lehet jó és szar is a cucc...azért kérdem mert mind kát "fajtából" ajánlotak és nem tudom melyik a jobb és biztosabb vétel??


kösz a tanácsokat...


2011. máj. 31. 17:59
 1/6 clint ***** válasza:
logikus hogy az égetett feliratú semmiben sem megbízható amiről le lehet kaparnia feliratot. De még úgy is lehet pocsék, rengeteg embert láttam akinek a galenikás cumóktól semmi változás nem volt.
2011. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Clint:ilyenre gondolok ezeken a felirat nem égetett és kicsit kopot is..

[link]



[link]


mostanában volt dolgod Enantát-tal vagy is láttál olyat ami megbízható vétel??

2011. máj. 31. 21:36
 3/6 clint ***** válasza:

az egyiptomiról hallottam, hogy van jó.. az első kép akármi lehet. MEgveszik 200 ft-ért a gyógyszert lekaparják ráfestik a feliratot és eladják mint tesztót.

A második jónak látszik. Vegyél két ampullát, és próbáld ki.

A második héten elvileg már érezned kell.

2011. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

akkor azt mondod a 2.-héten már "éreznem" kell?


[link]

itt jó látszik hogy domburú a felirat "égetett" erre gondoltam az előzö linket elcsesztem bocs...

2011. máj. 31. 23:17
 5/6 clint ***** válasza:
érezned kell a változást, ha kivülről nem is de az edzésen mindenképp. Erősebb kell legyél két héten belül valamennyivel.
2011. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 _DoM_ válasza:
nekem az 1 linken látható hatott...
2012. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!