Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek még lehet jó...

Szerintetek még lehet jó alakom ha már így elrontottam?

Figyelt kérdés

85 kilóról indultam most vagyok 65 és mozgás nélkül adtam le egyes testrészeimen még megmaradt a zsírréteg mert sajnos izomból többet fogytam így teljesen csúnya alak lett semmit nem mozogtam annyi hogy sétáltam de ezen kívül semmit nem csináltam


izomból többet fogytam ezért lóg rajtam a hály de ha felöltözködök mégsem tűnik kövérnek


a kérdésem az hogy ezt az alakot futással helyre lehet pofozni mert ugyebár mindened mozog ha futsz!


futásnál több sportot nem tudok űzni sajnos mert olyan helyen lakom kerékpárom meg sajnos nincs hogy tekernék vele vagy valami!


üdv: Márkó / 17/F


2011. júl. 8. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:

súlyzóm és konditerem sincs!

súlyzóm is csak úgy lehetne ha rendelnék de nem szeretném költeni a pénzt.

2011. júl. 8. 16:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Már ha futsz se veszíthetsz több izmot, csak rááll a szervezeted hogy zsírból vegye az erőt. Fuss!
2011. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval futással csak a zsírréteg fog halni?
2011. júl. 8. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Futással soha nem fogsz izmot növeszteni. Ide bizony kemény tömegnövelés kell, és súlyzós edzés, üssél össze hulladékvasból.
2011. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TOMAtm ***** válasza:
ne fuss.nem jó semmire.rendes étrend,sok edzés.nincs konditerem,se semmi.akkor vagy fogadd el h a holdon élsz és ilyen alkatod marad,vagy kezdjél el aktívizálódni és nyisd ki a csipáid.keress egy termet és guggolás,felhúzás evezés fekvenyomás.
2011. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!