Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fájnak elképesztően a...

Miért fájnak elképesztően a karjaim a hat hetes fekvőtámaszprogram első napja után? Később el fog múlni? Vajon tényleg fog működni? Meg fogom tudni csinálni a száz fekvőtámaszt egyszerre?

Figyelt kérdés
Erről az interneten olvastam a [link] - n és nagyon megtetszett. A harmadik oszlop programját követem, mert 28 fekvőtámaszt tudtam csinálni. De most annyira fáj...:(
2009. márc. 30. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ezésnek fájnia kell, különben nemnagyon van fejlődés. Szerintem amit te érzel, ha tegnap csináltad, annak az a neve h izomláz :)
2009. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt gondoltam,hogy izomláz, csak hátha valamit rosszul csináltam.
2009. márc. 30. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Heló . Egy tanács . Minden nap növeld kicsivel az ismétlésszámot , ez nagyon fontos . És a másik az , hogy melegíts be rendesen előtte és utána is . Ez nagyon fontos .
2009. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!