Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdő sportot végezzek?...

Milyen küzdő sportot végezzek? A többi lent. Első sorban siófokiak írjanak ha lehet.

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves fiú vok nagyon sok próblémám adódott a nöi téren, és az útobbi 3-4 évben egyre rosszabb állapotba kerültem, lelkileg és elhatároztam azt hogy ebböl az úgy mond depresszióból ki török, és magammal kezdek valamit és arra jútottam h elkezdek valamien küzdő sportott csak nem tudom h mit kéne? Gondoltam a thai-boxra vagy a kick box vagy még a k-1 re de az a baj h nem tudom h mien sport van siófokon mert környékbeli vagyok és sajnos a net nem dob ki semmit rá valaki tudna ebbe segíteni???
2011. okt. 10. 15:20
 1/8 anonim válasza:
Siófokon van suli, menj be oda (talán oda jártál?), és kérdezd meg a tesitanárt. Biztos fog segíteni!
2011. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
általánosba oda jártam csak szakközépbe most nem azért siófok mert ahhoz lakom közelebb.
2011. okt. 10. 15:31
 3/8 anonim válasza:
Nagyon sok helyen lehet manapság kűzdősportolni,biztos hogy egy ekkora városban is sok mindent lehet találni csak nézz körül.
2011. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2011. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat a válsz adóknak! :)
2011. okt. 10. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:

kaposbox.hu/site/?&JOB=page&pageJOB=edzesek

ez ugyan kaposvári box,de van siófokon is edzőterme.

veszpremcapoeira.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=7

ez capoeira,a legalsó rovat a siófoki

fudoshindojo.hu/?load=content/egyeb/edzesek_hu.php

lentebb lessz a lapon,Tamás ház u. 23,ha nem találnád meg,ez ninjutsu

wingtsunkaposvar.hu/www/korabbi_hirek.html

ez is kaposvári,de van siófokon is edzésük,Március 15.park-ban,wing tsun kunk fu,ez is lejjebb van,de könnyű megtalálni,mert van ott 1 nagy széles piros négyzet,beleírva,h eing tsun már siófokon is

Ennyit találtam.

2011. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És bocs a szar linkekért,de egyszerűen vmiért nem másolja be normálisan normálisan.Pls másold be webcím megnyításba,úgy kihozza(vagy ha nem,akk google.)
2011. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké és köszönöm szépen :)
2011. okt. 10. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!