Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen fajta...

Szerintetek milyen fajta Kreatin készítményt érdemes használni /monohydrate, malate, ethyl ester/? A cél első sorban tömegnövelés és erőszint növekedés lenne.

Figyelt kérdés

Az ár nem számít, nem arra megyek, hogy melyik éri meg jobban. Elvileg mindenkinél más válik be. Ezen kívül pl. nézegettem Brutal termékeket is, mint pl. Anadrol, és Cre-ATP. Szerintetek melyik lenne hasznosabb számomra? /Fél éve kondizok, egyszer már próbáltam a Creatin-Malate-ot (300g), de sajos nem nagyon sikerült kúraszerűen szedni, igaz, ettől függetlenül a súlyom növekedett, bár azt betudtam a fehérje és tömegnövelő kiegészítőknek. / . Vélemények?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

16F


2011. júl. 11. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én így elsőre a Biotech-féle monohidrátot ajánlanám, olcsó és szinte mindenkinek beválik. Továbbá a Scitec CreaBomb terméke is igen kelendő volt, nagyon pozitív visszajelzésekkel.

De ha megfogadod a tanácsom, akkor nyáron nem kezdesz bele. Inkább télen-kora tavasszal, hogy meglegyen a strandszezon. Ilyen melegben teljesen felesleges!

2011. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első kúra mono, nem első kúra crea bomb.
2011. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne felesleges melegben? :|

Alap lett volna, hogy monohidráttal kezded, utána lehet próbálkozni, ha az nem működik.

2011. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod, mert kiizzadod a vizet, amit megköt az izomba... FAIL
2011. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is izomba köti meg, mert a bőr alatt, ezért tudod könnyen kiizzadni. Olyan mint egy vízágy a bőröd.
2011. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!