Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék szebb hasizmot és...

Szeretnék szebb hasizmot és formásabb feneket két hét alatt hogyan?

Figyelt kérdés

Jó tudom nem lehet az ember két hét alatt szupernő...nekem mondjuk nincsenek olyan nagy hiányosságaim...egy jó edzés kéne...


Milyen gyakorlatok milyen gyakran...nem akarok teljes átalakulást két hét alatt nem várok ilyesmit de némi kisseb eredmény jó lenne...vannak videók a neten? melyik jó? leírnátok gyakorlatokat?


2011. júl. 12. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt nézegettem eddig....jó kis oldal cska nekem semmilyen gépem se súlyzóm nincs :(
2011. júl. 12. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:

azt hittem 2 hét alatt valami nagyon nagyot akarsz. akkor azt tanácsoltam volna: formaldehides rongy, és akinek tetszik a combja elkábít, oszt hazavisz vagdalni.

de hogy ilyen szépen leírtad, hogy nem vársz csodát..

nem néztem a builderes linket, de amiket végezhetnél:

kitörések, guggolás, lábemelés (előre, oldalra, hátra kiemeled, tartod kicsit emelgeted..) ezekkel a csakorlatokkal jó pár hónapig el lehet lenni. pláne ha már a guggolást is el tudod kezdeni gyakorolni egy lábon.

mehetsz sprintelni is, minél keményebben, illetve kitörésekhez (akár) felvehetnél egy könyvekkel telepakolt táskát (mondjuk plusz 10kg)

2011. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez hasznos volt köszi :)
2011. júl. 12. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
ha már írok.. :) csak sokszor poén mögé rejtem a hasznos tanácsot :P
2011. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Két hét alatt sehogy...az ilyesmihez idő kell vagy varázslat.
2011. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!