Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehetne...

Milyen gyakorlatokkal lehetne normális az alakom?

Figyelt kérdés

Hello!

17 éves srác vagyok. Az az én problémám,hogy naaagy hasam van és ezt szeretném eltüntetni... Tulajdonképpen mindenhonnan szeretnék leadni és ezért keresek valami olyan otthon végezhető tornát ami beválna. Sokan mondják,hogy futás.... Én benne is lennék,de mindkét térdemben durva porckopásom van. Ortopédián voltam a múltkor és megtiltotta,hogy fussak... Egyébként már kerestem neten otthon végezhető tornát,de nem találtam. Remélem ti tudtok adni linket. Előre is köszönöm! :-)


2011. júl. 12. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Elöször is egy agyserkentő gyógyszert ajánlanék valamint fordulj körbe 13x magad körül
2011. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrenden, esetlegesen diétán ne is gondolkozz mert azt csak a hülyék csinálják
2011. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rubint réka fosdvd- re gondolsz vagy mia?


Irány a terem, súlyzós edzés + aerob + diéta + térdedre arthroxon.

2011. júl. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kezdődik....

Nem kell nekem se agyserkentő se forgás,ellentétben veled.Nem fogok már se fogyókúrával sem diétával foglalkozni,mert már nem egyszer próbáltam és magyarán sz*rt sem ért az egész... Egyszerűen a felét,negyedét eszem annak a mennyiségnek,mint azelőtt.


"kedves" Razor...

Egyáltalán nem Rubint Rékára gondoltam... Vannak neten állítólag otthon végezhető(!!!kemény!!!) fogyi tornák amit még egyenlőre nem találtam meg. Egyébként honnan tudod,hogy ahol én lakom vagy a közelben van konditerem? 1 órányi buszozásra van... Viszont a szomszédomnak van a pincében kialakítva,minden géppel.(nagyon jó barátom) Most te azt gondoltad biztos,hogy egy elveszett "dagadt" pali vagyok.. Hát nem! Képzeld,kondizni is kondiztam csak éppen fájt a mellkasom,szívem és inkább abbahagytam... Volt amikor nem kaptam levegőt.

2011. júl. 13. 11:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit elírtam... A 2. rész bunkóparasztnak szól!
2011. júl. 13. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolta a f*szom, hogy te milyen vagy. Nem érdekel. Tudod a diéta nem répás káposztás fogyókúrát jelent amit a 25 kilós dagatdvagyok p*csák csinálnak.


EZ a diéta:


[link]


A súlyzós edzést meg lehet olyan lájtosan csinálni, hogy kapjál levegőt. A térdedre meg szedjél izületvédőt, pl: Scitec arthroxon.


Otthon végezhető fogyifostorna ami eredményes NINCS. KAMU. Aerob edzéssel lehet fogyni. Tempós gyaloglás, bicikli, ellipszis tréner.


Ezt meg ajánlom elolvasni:


Minden benne van amire szükséged lehet:


[link]

2011. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha szart sem ért a diéta az szintén a te hibád. Ne a diétát hibáztasd azért mert nem vagy vele tisztában mit jelent. Ha eddig 1 egység szemetet ettél, és most csak 0,25-öt szemetet eszel az nem diéta. Megfelelő étrend és tápanyagbevitel kell, csak tisztában kéne lenni az ilyen fogalmak jelentésével is
2011. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"BP" köszi a linkeket.


Razor.. de,azt hibáztatom,mert mindent betartottam benne és nem ezt a káposztás sz*rt csináltam... volt már 90napos,365napos... mindenféle. betartottam,1-2kg lement utána semmi.... :S

2011. júl. 13. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!