Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sok maszturbálás mennyire...

A sok maszturbálás mennyire hátrány testépítés szempontjából?

Figyelt kérdés
Lesz aki rögtön hülyének néz, de nem hülyeség mert a sperma termelése sok tápanyagot elvon..Pl régen nagy csaták előtt katonáknak nem lehetett asszonyhoz nyulni vagy most küzdősportolóknak se ajánlott meccsek előtt.Szerintem testépítésbe is valamilyen szinten hátrány lehet akkor..
2011. júl. 13. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Váltott kézzel csináld, akkor szép szimmetrikusan fejlődik az izomzat.
2011. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog, ha az ember céltudatos, de nem kell túlzásokba esni. Elvakultság lenne, ha még ezt a dolgot is a testépítéstől tennéd függővé.
2011. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Konkrétan erről a részéről nem tudnék nyilatkozni, de az egy dolog, hogy szex után nem igazán van az ember olyan erőben, hogy rögtön edzeni mehessen. Egy bizonyos agresszivitást és éberségi szintet is ad az edzéshez, ha "nem végezted ki magad" még, tehát nem tudnám ajánlani, hogy ezzel próbálj kezdeni egy edzést.
2011. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TOMAtm ***** válasza:
100%
amikor a csúcson vagy megnő az adrenalin és a tesztoszteron kiválasztás a vérben.majd ezután gyakorlatilag rögtön ki is ürül onnan,elég megterhelő a 'szex' a férfitestnek ezért utána tényleg nem vagy a toppon.a legjobb az lenne ha eljutnál a csúcs közelbe és ott abbahagynád a dolgot(márha kibírod) és utána mennél edzeni,magas adrenalin és tesztó maradna az edzésre.
2011. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hmm Toma ez nagyszerű ötlet kajak kipróbálom kösszi)) és pihenőnapokon akkor maszturbálhatok kedvemre nem?
2011. júl. 13. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Én igaz biciklizek, de én azt vettem észre hogy mikor nem vagyok nővel sokkal jobb eredmények szoktak kijönni. Van ilyen terheléses teszt nálunk. 3 perces lépcső vannak én 1 hónapja abból csak 1:38-ig jutottam azelőtt 1 hónappal 53-ig és most 1 hónappal a 1:38-as után végig csináltam azt a lépcsőt vagyis 45 másodpercet fejlődtem amikor szexeltem, most meg hogy leszoktam róla ez felment 1:22-re. Az borzasztó nagy különbség. Jelenleg is tartom magam és ma 2km/h-val jobbat edzettem mint 2 hónapja. Az azért nagyon jelentős. Biztos az is benne volt hogy ma tökéletes állapotba vagyok de akkor is ez nagyon komoly. Tehát szerintem azért nem lehet hanyagolni a szexet de komolyabb versenyek előtt pár hetet én biztos ki fogok hagyni. Egyébként te hány éves vagy hogy még mindig maszturbálsz?:D
2012. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!