Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ez a futás módszer?

Jó ez a futás módszer?

Figyelt kérdés

mos keztem el futni úgy, hogy csináltam egy táblázatot.

A táblázat úgy áll, hogy minden 2. nap futok. és 3 alkalmanként 1 körrel többet futok a focipálya körül(ami 425 m) ezzel ugye nem fogom leterhelni magam, és jó ez így?


2009. ápr. 1. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó.De azért a táblázattal csak 50%-ban értek egyet.Az lenne a legjobb ha annyit futnál amennyit bírsz nem pedig annyit amit kitaláltál.Így is érezni fogod, hogy egyre jobban fog menni,kevésbé fáradsz el és többet tudsz futni.Nem terheled le magad különben kel is a futás.
2009. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve futok, és tapasztalatból mondom, hogy a kezdők mindig a megtett távot nézik. Szerintem sokkal hatékonyabb, főleg eleinte az időt nézni és nem kell mindjárt az elején sokat futni. Én azt ajálom, hogy először fuss csak egyperceket többperces sétával közte, és ahogy már könnyű egy szint növeld a futások számát és csökkentsd a sétákat is egy perccel és így juss el lassan a 15-20 percig. Ezután pedig már csak a futás mennyiségét emeld és lassan ha akarsz rátérhetsz arra, hogy a megtett távokat nézed.
2009. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!